محسن رضایی و قالیباف مردودان همیشگی انتخابات

دریافت خبر : دوشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱:۳۳
نعمت احمدی: البته هنوز تا انتخابات مجلس زمان زیادی باقی مانده، اما دو نفر را به عنوان ناامیدان یا مردودان همیشگی انتخابات می شناسم. یکی آقای محسن رضایی و دیگری آقای قالیباف. عمده پست های این دو قالیباف انتصابی بود ور در چند انتخاباتی که شرکت کرده اند، رویکرد مردمی نسبت به آن ها وجود نداشت.

پایگاه خبری انتخاب: نعمت احمدی، فعال اصلاح طلب درباره اخباری که پیرامون خیز محمدباقر قالیباف برای ورود به مجلس و به دست گرفتن ریاست پارلمان منتشر شده، وی را فاقد کاریزمای لازم برای این سمت دانست.
احمدی در گفتگو با خبرنگار در این باره گفت: البته هنوز تا انتخابات مجلس زمان زیادی باقی مانده، اما دو نفر را به عنوان ناامیدان یا مردودان همیشگی انتخابات می شناسم.
یکی آقای محسن رضایی و دیگری آقای قالیباف. عمده پست های این دو قالیباف انتصابی بود ور در چند انتخاباتی که شرکت کرده اند، رویکرد مردمی نسبت به آن ها وجود نداشت.
این استاد دانشگاه افزود: حتی اگر آقای قالیباف بتواند به عنوان نماینده وارد مجلس شود، در مقابل همین گزینه فعلی یعنی آقای لاریجانی شانسی برای ریاست ندارد. در واقع با وجود آقای لاریجانی، نه مستقل ها، نه اصلاح طلبان و نه اصولگرا ها رویکردی به آقای قالیباف نخواهند داشت.
او با اشاره به سوابق قالیباف افزود: به اعتقاد من آقای قالیباف خودش را سوزاند. به هر حال ایشان قابلیت ها و لیاقت هایی مثلا در خلبانی و فرنماندهی داشته. هرچه باشد بالاخره ۵۰ درصد این ها را با توانایی خودش به دست ...

[ مشاهده متن کامل محسن رضایی و قالیباف مردودان همیشگی انتخابات برترینها ]