اوسیانو: اگر ایران هم رونالدو داشت به او وابسته می شد

دریافت خبر : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۴۰
اوسیانو: اگر ایران هم رونالدو داشت به او وابسته می شد
مربی تیم ملی فوتبال ایران می گوید وابستگی پرتغال به کریستیانو رونالدو طبیعی است و اگر هم ایران اگر ایران هم رونالدو داشت به او وابسته می شد.

ایران اکونومیست -
به گزارش ایران اکونومیست به نقل از سایت RSport، تیم ملی فوتبال ایران دوشنبه باید برابر پرتغال به میدان برود. یکی از این دو تیم بعد از پایان مسابقه جشن صعود به مرحله بعد خواهد گرفت. اوسیانو کروز دستیار کارلوس کی روش که او هم ملیت پرتغالی دارد قبل از این بازی به رسانه های کشورش گفت: ما کاملا به این موضوع واقفیم که پرتغال تنها به کریستیانو رونالدو خلاصه نمی شود. با توجه به انتقادهایی که از قهرمان یورو ۲۰۱۶ شده است، من باید بگویم که پرتغال در مسیر درستی قرار دارد.
اوسیانو درباره بازی با پرتغال و شکست تیم ملی ایران برابر اسپانیا گفت: طبیعی است بعد از آن شکست که واقعا ما مستحق آن هم نبودیم کمی روحیه تیم پایین آمده باشد. از همان اول که در این گروه قرار گرفتیم و تمرین هایی که با بازیکنان داشتیم هدف ما صعود به دور دوم بود. دو تیم قدرتمند در این گروه حضور دارند که پرتغال و اسپانیا هستند. بازی کردن مقابل این دو تیم اصلا آسان نیست. حالا ما یک بازی خیلی سخت در پیش داریم که بسیار تعیین کننده است. باید تلاش کنیم هر طور شده برنده از زمین خارج شویم.

[ مشاهده متن کامل اوسیانو: اگر ایران هم رونالدو داشت به او وابسته می شد ایران اکونومیست ]

آخرین اخبار ورزشی