طرح نجات کشاورزی در ۴۰ هزار روستای کشور در حال اجراست

دریافت خبر : پنج شنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۱۹
طرح نجات کشاورزی در ۴۰ هزار روستای کشور در حال اجراست
به گزارش خبرنگار مهر ، سردار غلامحسین غیب پرور امروز در دیدار با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد با اشاره به سفرهای استانی خود اظهار داشت: در این سفرها تنها با مسئولان سپاه دیدار و جلسه نداریم بلکه مبنای ما در این سفرها، خدمت رسانی به مردم و سرکشی از مناطق محروم است. وی با اشاره به اینکه این برنامه به محضر رهبر معظم انقلاب نیز ارائه شده است، افزود: برنامه های بسیج مستضعفین توسط معظم له نیز تصدیق شده و راهنمایی های ایشان، اعتلای طرح های بسیج را نیز به دنبال داشته است. غیب پرور عنوان کرد: بعضی از این طرح ها، طرح های شش یا هفت ساله و برخی نیز طرح هایی است که امیدواریم سریع تر به سرانجام برسد و بعضی نیز طرح های بلندمدت هستند. وی خاطرنشان کرد: یکی از طرح های بسیار خوب در این مجموعه، طرح نجات کشاورزی است که ۴۰ هزار روستای کشور را در بر می گیرد و بسیار عالی و مؤثر است. غیب پرور ادامه داد: طرح نجات کشاورزی، طرحی بسیار مفصل و جامع است و می تواند در گره گشایی از مشکلات کشور نقش مهم و مؤثری ایفا کند. رئیس سازمان بسیج مستضعفین اظهار امیدواری کرد: با این طرح ها بتوانیم آثار مثبت و ...

به گزارش خبرنگار مهر ، سردار غلامحسین غیب پرور امروز در دیدار با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد با اشاره به سفرهای استانی خود اظهار داشت: در این سفرها تنها با مسئولان سپاه دیدار و جلسه نداریم بلکه مبنای ما در این سفرها، خدمت رسانی به مردم و سرکشی از مناطق محروم است.
وی با اشاره به اینکه این برنامه به محضر رهبر معظم انقلاب نیز ارائه شده است، افزود: برنامه های بسیج مستضعفین توسط معظم له نیز تصدیق شده و راهنمایی های ایشان، اعتلای طرح های بسیج را نیز به دنبال داشته است.
غیب پرور عنوان کرد: بعضی از این طرح ها، طرح های ۶ یا هفت ساله و برخی نیز طرح هایی است که امیدواریم سریع تر به سرانجام برسد و بعضی نیز طرح های بلندمدت هستند.
وی خاطرنشان کرد: یکی از طرح های بسیار خوب در این مجموعه، طرح نجات کشاورزی است که ۴۰ هزار روستای کشور را در بر می گیرد و بسیار عالی و مؤثر است.
غیب پرور ادامه داد: طرح نجات کشاورزی، طرحی بسیار مفصل و جامع است و می تواند در گره گشایی از مشکلات کشور نقش مهم و مؤثری ایفا کند.
رئیس سازمان بسیج مستضعفین اظهار امیدواری کرد: با این طرح ها بتوانیم آثار مثبت و ...

[ مشاهده متن کامل طرح نجات کشاورزی در ۴۰ هزار روستای کشور در حال اجراست خبرگزاری مهر ]

آخرین اخبار خبرگزاری مهر