دزد خیابانی به خانه سهیلا رفت تا شب را با هم باشند...

دریافت خبر : پنج شنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۳۶
ساعت 24-صبح یکشنبه 30 تیرماه امسال پسر جوانی سراسیمه خود را به کلانتری 107 فلسطین رساند و از سرقت گوشی موبایلش از سوی 2 پسر جوان خبر داد و این در حالی بود که طعمه دزدان ادعا می کرد سرنخ مهمی از دزدان در اختیار دارد.

صبح یکشنبه 30 تیرماه امسال پسر جوانی سراسیمه خود را به کلانتری 107 فلسطین رساند و از سرقت گوشی موبایلش از سوی 2 پسر جوان خبر داد و این در حالی بود که طعمه دزدان ادعا می کرد سرنخ مهمی از دزدان در اختیار دارد.
ماموران با توجه به سرنخی که طعمه دزدان در دست داشت پرونده را به دستور بازپرس علی وسیله ایردموسی از شعبه پنجم دادسرای ناحیه 34 در اختیار ماموران پایگاه سوم پلیس Police آگاهی تهران قرار دادند.
پسر جوان به کارآگاهان گفت: در خیابان شهید قرنی بودم که 2 پسرجوان سوار بر موتور پالس سفید گوشی موبایلم را قاپیدند که در همین لحظه با گوشی موبایل دیگری که همراهم بود از آنها فیلمبرداری کردم.
کارآگاهان در این مرحله فیلم فرار Escape دزدان را مورد بررسی قرار دادند که شماره پلاک موتور سارقان به دست آمد و با این سرنخ مشخص شد که صاحب موتور پالس یکی از سارقان فراری به نام حسن است.
بدین ترتیب حسن روز 5 تیرماه در عملیات غافلگیرانه پلیس دستگیر شد و وقتی دید راهی جز اعتراف پیش روی خود ندارد همدستش مسعود ساله را لو داد.
کارآگاهان که احتمال می دادند مسعود با اطلاع از دستگیری همدستش فراری شود با همکاری ...

[ مشاهده متن کامل دزد خیابانی به خانه سهیلا رفت تا شب را با هم باشند... ساعت 24 ]