برنامه های تلویزیون در شب های احیا

برترینها پنج شنبه ۲ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۱۰
همزمان با شب های قدر، پخش مراسم احیاء همراه با پخش سخنرانی و مداحی از اماکن مقدس و زیارتی در دستور کار شبکه های تلویزیون قرار گرفته است.

پایگاه اطلاع رسانی سیما: همزمان با شب های قدر، پخش مراسم احیاء همراه با پخش سخنرانی و مداحی از اماکن مقدس و زیارتی در دستور کار شبکه های تلویزیون قرار گرفته است.
شبکه های یک، دو، سه، چهار، پنج، آموزش، قرآن و افق مراسم های شب های قدر (نوزدهم، بیست و یکم و بیست و سوم ماه مبارک رمضان) را در امکان مقدس به صورت زنده پوشش می دهند.
شب نوزدهم
شبکه یک سیما، قرائت دعای «جوشن کبیر» از بارگاه «ثامن الحجج» و مراسم احیا در «حرم رضوی» توسط حجت الاسلام علم الهدی را به صورت زنده پخش می کند. همچنین در شب های احیا زیارت مخصوص امام رضا (ع) نیز در حرم مطهر این امام تلاوت می شود.
شبکه های دو و چهار سیما نیز با حضور در مصلای حضرت امام خمینی (ره) و حرم مطهر حضرت معصومه (س) و با پوشش سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین پناهیان و سید مهدی میرباقری، شبکه نوزدهم ماه رمضان را زنده نگه می دارند.
قرائت دعای «ابوحمزه ثمالی» در لیالی قدر نیز در دستور کار شبکه سه سیما قرار گرفته است و مراسم احیای شب نوزدهم توسط حجت الاسلام والمسلمین شیخ حسین انصاریان در حسینیه همدانی ها برگزار و از شبکه سه سیما پخش می شود.
شبکه پنج نیز در شب نوزدهم حرم مطهر حضرت عبدالعظیم حسنی (ع) را نشان می دهد. حجت الاسلام رفیعی سخنرانی این مراسم را برعهده دارد.
دوربین های شبکه قرآن سیما در شب نوزدهم با حضور در حرم مطهر امام خمینی (ره) این مراسم را توسط حجت الاسلام هاشمیان پوشش می دهند.
پخش مراسم شب نوزدهم از دانشگاه امام صادق (ع) با سخنرانی حجج الاسلام سعدی و میر لوحی و همچنین مسجد مقدس جمکران با سخنرانی حجت الاسلام سیدحسین مؤمنی از شبکه های آموزش و افق پوشش داده خواهد شد.
شب بیست و یکم ...

سرخط اخبار