کودتای بازیکنان آرژانتین علیه سرمربی تیم

دریافت خبر : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۰:۲۸
کودتای بازیکنان آرژانتین علیه سرمربی  تیم
بازیکنان تیم ملی فوتبال آرژانتین در آستانه دیدار با نیجریه مقابل سرمربی ۵۸ ساله خود ایستاده اند و جو ملتهبی در اردوی آلبی سلسته حاکم است.

به گزارش خبرورزشی، تیم ملی فوتبال آرژانتین شروع خوبی در جام جهانی 2018 روسیه نداشته و پس از تساوی یک - یک مقابل ایسلند، در بازی دوم خود از گروه D این رقابت ها با نتیجه تحقیرآمیز 3 بر صفر مغلوب کرواسی شد تا شانس های این تیم برای صعود از گروه چهارم کمرنگ تر شود.
شبکه تلویزیونی «TyC Sports » آرژانتین مدعی شد که بازیکنان آلبی سلسته امروز (شنبه) در کمپ تمرینی این تیم در روسیه دست به کودتا زده اند و مقابل سرمربی خود یعنی خورخه سامپائولی قد علم کرده اند و اعتراض خود را از وضعیت موجود نشان داده اند.
بر اساس این گزارش رابطه بازیکنان و سامپائولی شکرآب شده و نقطه برگشتی هم برای بهبودی این رابطه وجود ندارد. همچنین کلودیو تاپیا، رئیس فدراسیون فوتبال آرژانتین هم به سامپائولی گفته که او دیگر کنترلی روی بازیکنانش ندارد.
اکنون شایعه شده که سامپائولی پیش از بازی با نیجریه که آلبی سلسته برای زنده نگه داشتن امیدهایش برای صعود از گروهش نیاز مبرم به برد دارد، کنار گذاشته خواهد شد.

[ مشاهده متن کامل کودتای بازیکنان آرژانتین علیه سرمربی تیم روزنامه خبر ورزشی ]