داودی: رقابت در فوق سنگین در ایران از المپیک سخت تر است/فقط برای طلای توکیو تمرین می کنم

دریافت خبر : چهارشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۰:۴۷
داودی: رقابت در فوق سنگین در ایران از المپیک سخت تر است/فقط برای طلای توکیو تمرین می کنم
قهرمان دسته فوق سنگین وزنه برداری جوانان جهان گفت: رقابت با حریفان داخلی در فوق سنگین در ایران از المپیک سخت تر است و اگر کسی بتواند به عنوان نماینده ایران معرفی شود مدالش حتمی است.

علی داودی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس درباره عملکردش در مسابقات جهانی بزرگسالان گفت: بعد از بازگشت از مسابقات جهانی جوانان تمرینات خوبی داشتم و با برنامه ریزی مناسبی آماده حضور در رقابت های بزرگسالان شدم.  حضور در این رقابت ها تجربه گرانبهایی برای من بود و حتماً در آینده کمک زیادی به من می کند تا به مدال جهانی بزرگسالان برسم.
*وزنه از دستم رها شد
وی در پاسخ به این سؤال که در یک ضرب رکورد جوانان جهان را شکست و در دوضرب هم وزنه ۲۴۲ کیلوگرمی را تا آستانه مهار کردن بالا آورد، گفت: شرایط بدنی خوبی داشتم و خیلی آماده بودم. این وزنه را هم به راحتی کشیدم، اما از دستم رها شد. اگر آن را می زدم برای حرکت دوم دوضرب وزنه بیشتری را انتخاب می کردم تا برای مدال مجموع رقابت کنم که متأسفانه نشد، اما همانطور که گفتم تجربه گران بهایی به دست آوردم هرچند کمی دچار سرگیجه شدم و باعث شد عملکرد مناسبی نداشتم.
قهرمان دسته فوق سنگین وزنه برداری جوانان جهان ادامه داد: تمام تلاشم را کردم تا نماینده شایسته ای برای ایران باشم؛ با وجود اینکه وزنه ۱۹۷ کیلوگرمی را تا به حال در تمرینا ...

[ مشاهده متن کامل داودی: رقابت در فوق سنگین در ایران از المپیک سخت تر است/فقط برای طلای توکیو تمرین می کنم فارس نیوز ]