ژست های متفاوت لئوناردو دی کاپریو و کامیلا مورونه در حاشیه فستیوال کن +تصاویر

نیک صالحی چهارشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۱۸

لئوناردو دی کاپریو که در مراسم فتوکال فیلم روزی روزگاری در هالیوود در جشنواره کن حضور یافته بود به خاطر نامزد زیبایش کامیلا مورونه حاشیه ساز شده است و همه حرکات آقای سوپر استار زیر نظر می باشد. این دو که مدت یک سال است که با هم می باشند و رابطه ان ها از دید رسانه ها مخفی نمانده است در جشنواره کن با هم دیده شده اند. در ادامه تصاویری از لئوناردو دی کاپریو و کامیلا مورونه را در نیک صالحی مشاهده کنید
عکس های لئوناردو دی کاپریو و کامیلا مورونه
آن ها اکنون نزدیک به یک سال است که با هم هستند و در این مدت تا حدود زیادی توانسته اند رابطه شان را از چشم رسانه ها و عموم مردم دور نگه دارند. روز یکشنبه و در حاشیه فستیوال سینمایی کن، لئوناردو دی کاپریو، ۴۴ ساله، نشان داد که برای گرفتن یک عکس اینستاگرامی از نامزدش، کامیلا مورونه، ۲۱ ساله، از هیچ تلاشی فروگذار نمی کند.
این بازیگر برنده جایزه اسکار در جریان نهار خود با نامزدش در هتل Hotel du Cap-Eden-Roc نشان داد که استعداد عکاسی را نیز به دیگر استعدادهایش اضافه کرده است.
لئوناردو دی کاپریو در جریان حضورش در فستیوال کن از نامزدش که ژستی شبیه بالرین ها گرفته بود و لباسی بلند و خال خالی به تن داشت عکس های متعددی گرفت تا در اینستاگرام بارگذاری نماید.
لئوناردو دی کاپریو و نامزدش
تلاش های دی کاپریو برای گرفتن بهترین عکس از بهترین زاویه در حالی بود که مورونه برای تبلیغ فیلم «میکی و خرس» (Mickey And The Bear) در فستیوال کن حاضر شده و دست هایش را در هوا انداخته و روی نوک انگشتانش ایستاده بود.
لئوناردو دی کاپریو در حال عکس گرفتن از نامزدش
لئوناردو دی کاپریو و کامیلا مورونه نامزد ...

سرخط اخبار