کرمان| سود بالای تسهیلات بانکی امکان رقابت را از تولیدکنندگان داخلی گرفته است

دریافت خبر : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۶:۲۸
کرمان| سود بالای تسهیلات بانکی امکان رقابت را از تولیدکنندگان داخلی گرفته است
رئیس اتاق اصناف استان کرمان با بیان اینکه متاسفانه تسهیلات اعطا شده به تولیدکنندگان سود بالایی دارد گفت: سود بالای ۱۸ درصد توان رقابت و کار را از تولیدکننده داخلی گرفته است و انتظار می رود تا بانک ها در حمایت از تولید داخل کاری بکنند.

یوسف جعفری در گفت وگو با خبرنگار تسنیم در کرمان ، با اشاره به وظایف و عملکرد اتاق اصناف کرمان اظهارداشت: اتاق اصناف در رابطه با سیاست گذاری واحد صنفی در شهر کرمان فعالیت دارد.
وی به وجود 68 اتحادیه صنفی در کرمان که در حوزه های مختلف کار می کنند اشاره کرد و افزود: اتاق اصناف بر عملکرد این اتحادیه ها هم نظارت دارد.
رئیس اتاق اصناف استان کرمان افزود: در اتاق اصناف واحدی هم داریم تحت عنوان واحد بازرسی که بازار را رصد می کند و در بحث گرانفروشی، کم فروشی و مواردی از این دست نظارت بر بازار را انجام می دهد.
وی به رکودی که امروز بر بازار حاکم است اشاره کرد و گفت: اصناف ما در این اوضاع با بیشترین مشکلات روبه رو هستند و مشکل اصلی آنها افزایش قیمت مواد اولیه به واسطه افزایش قیمت دلار است.
جعفری نبود سرمایه در گردش را برای واحدهای صنفی و تولیدی را مشکل دیگر این واحدها برشمرد و افزود: نبود سرمایه توان رقابت را از واحدهای تولیدی گرفته و تولیدکنندگان ما توان رقابت با کالاهای خارجی را ندارند.
وی با بیان اینکه متاسفانه تسهیلات اعطا شده به تولیدکنندگان و واحدهای صنفی سود بالایی دارد عنوان کرد: ...

[ مشاهده متن کامل کرمان| سود بالای تسهیلات بانکی امکان رقابت را از تولیدکنندگان داخلی گرفته است خبرگزاری تسنیم ]

آخرین اخبار استانها
آخرین اخبار خبرگزاری تسنیم