مرد هنجارشکن در اراک دستگیر شد

برترینها پنج شنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۳۸
دادستان عمومی و انقلاب اراک گفت: مرد هنجارشکن که در جریان عزاداری های حسینی با رفتار و اقدام غیرقانونی عفت عمومی را جریحه دار کرده بود با اقدام بهنگام دستگاه قضایی دستگیر شد.

ایرنا: دادستان عمومی و انقلاب اراک گفت: مرد هنجارشکن که در جریان عزاداری های حسینی با رفتار و اقدام غیرقانونی عفت عمومی را جریحه دار کرده بود با اقدام بهنگام دستگاه قضایی دستگیر شد.
«عباس قاسمی» روز پنجشنبه افزود: این فرد در یکی از خیابان های اصلی شهر اراک در حالی که جامعه سوگوار عزای حضرت سیدالشهدا(ع) بودند با اقدامی خارج از شئونات اسلامی، عرفی و قانونی مزاحم نوامیس مردم شده و عفت عمومی را جریحه دار کرده بود که شناسایی و دستگیر شد.
وی ادامه داد: این فرد اکنون در بازداشت موقت به سر می برد و پرونده وی در حال بررسی و تکمیل است.
دادستان عمومی و انقلاب اراک بیان کرد: هر زمان و شرایطی که همراه با آسیب و صدمه به جایگاه اجتماعی باشد و هنجارهای جامعه برهم بریزد غیرقابل بخشش است و دستگاه قضایی وارد عمل شده و با خاطیان برخورد قاطعانه می کند.
قاسمی اظهار داشت: مقابله با هنجارشکنان و برهم زندگان نظم عمومی از اولویت های دستگاه قضایی است و در این مسیر هیچ تعللی وجود ندارد.
۲۱۲ شعبه دادسرا، دادگاه و دادگاه های عمومی، ۱۳۷ شعبه حل اختلاف و ۱۷۰ موسسه داوری به جمعیت یک میلیون ۴۱۴ هزار نفری استان مرکزی خدمات قضایی ارایه می کنند.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار