یک نفر از سیل راهپیمایان

دریافت خبر : سه شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۰:۲۹
یک نفر از سیل راهپیمایان
غلامرضا بهلگردی متولد 1331 متولد روستای زیبای فورگ است، او سالهاست برای شکوه و عظمت راهپیمایی 22 بهمن 110 کیلومتر مسافت را تا بیرجند طی می کند. او از سختی های خود برای رسیدن به راهپیمایی 22 بهمن 57 سخن می گوید، وقتی انقلاب اسلامی ایران به پیروزی رسید، 26 سال داشتم، آن زمان وسایل ارتباطی کم و جاده ها خاکی بود و خودم را به سختی به راهپیمایی بیرجند رساندم. روستای فورگ از توابع شهرستان درمیان در شرق شهرستان بیرجند در فاصله ۱۰ کیلومتری شهر اسدیه قرار دارد. چشم اندازها و جاذبه های طبیعی روستای گردشگری فورگ بعد از انقلاب باز سازی شده است. شغل مردم شریف و ولایت مدار این منطقه کشاورز و قالیبافی است، که از اجدادشان، سینه به سینه به ارث رسیده است.

غلامرضا بهلگردی متولد ۱۳۳۱ متولد روستای زیبای فورگ است، او سالهاست برای حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن ۱۱۰ کیلومتر مسافت را تا بیرجند طی می کند.
او از سختی های خود برای رسیدن به راهپیمایی ۲۲ بهمن ۵۷ سخن می گوید، "وقتی انقلاب اسلامی ایران به پیروزی رسید، ۲۶ سال داشتم، آن زمان وسایل ارتباطی کم و جاده ها خاکی بود و خودم را به سختی به راهپیمایی بیرجند می رساندم".
روستای فورگ از توابع شهرستان درمیان در شرق شهرستان بیرجند در فاصله ۱۰ کیلومتری شهر اسدیه قرار دارد. چشم اندازها و جاذبه های طبیعی روستای گردشگری فورگ بعد از انقلاب بازسازی شده است.
شغل مردم شریف و ولایتمدار این منطقه کشاورزی و قالیبافی است که از اجدادشان، سینه به سینه به ارث رسیده است.

[ مشاهده متن کامل یک نفر از سیل راهپیمایان خبرگزاری مهر ]