حدادی فر: الان باید از تیم حمایت کنند/کیفیت الکویت فراتر از تصور ما بود

دریافت خبر : سه شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۰
حدادی فر: الان باید از تیم حمایت کنند/کیفیت الکویت فراتر از تصور ما بود
بانک ورزش-کاپیتان تیم فوتبال ذوب آهن گفت: وقتی زمان حمایت بگذرد و بعدا پول تیم را بدهند شاید دیگر از لحاظ روحی برای تیم فایده ای نداشته باشد.

به گزارش بانک ورزش ، قاسم حدادی فر پس از پیروزی ذوب آهن مقابل الکویت در میکسدزون ورزشگاه فولادشهر در جمع خبرنگاران گفت: بازی خوبی بود با حریف قدرتمندی بازی می کردیم آنها کیفیتی فراتر از تصور ما داشتند و کارمان با مشکل روبه رو شد.
وی افزود: با شوکی که به تیم وارد شد و ستاره ای مثل محمدرضا خلعتبری را از دست دادیم خودمان را جمعوجور کردیم امیدوارم در قطر هم مزد تلاش مان را بگیریم خیلی تلاش کردیم و این کوچکترین نتیجه ای بو.د که گرفتیم و امیدوارم این روند ادامه یابد. دست تک تک هواداران را می بوسیم.
کاپیتان تیم فوتبال ذوب آهن در مورد دیدار سخت مقابل الغرافه عنوان کرد: تیم های قطری از لحاظ امکانات با ما قابل مقایسه نیستند آنها از برخی تیم های اروپایی هم بیشتر امکانات دارند. ایرانی هستیم و برای پرچم مان در زمین می جنگیم. امسال یک سال بسیار سخت بوده و ادامه هم دارد و امیدوارم در لیگ هم نتیجه بگیریم چرا که تا الان بد نتیجه گرفتیم.
حدادی فر در مورد اینکه شرایط مالی تیم چطور است عنوان کرد: روی سخنم با هیأت مدیره و کارخانه است. می دانم چقدر کار سخت است ما خیلی پول کمی گرفتیم و چک های مان پاس ...

[ مشاهده متن کامل حدادی فر: الان باید از تیم حمایت کنند/کیفیت الکویت فراتر از تصور ما بود بانک ورزش ]