برگزاری دوره های فنی و حرفه ای برای دانش آموزان قرچکی

دریافت خبر : چهارشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۶ ساعت ۸:۵۱
برگزاری دوره های فنی و حرفه ای برای دانش آموزان قرچکی
قرچک- فرماندار قرچک از آموزش و پرورش خواست لیستی از دانش آموزان که برای تحصیل وارد دانشگاه نمی شوند، را برای مهارت آموزی به مرکز فنی و حرفه ای ارائه کند.

به گزارش خبرنگار مهر ، مسعود مرسل پور صبح چهارشنبه در جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان قرچک، بحث اشتغال، سلامت و ایجاد همگرایی بین جوانان با نظام و دولت را از مهم ترین مسائل کشور دانست که بایستی نسبت به آن اهتمام جدی داشت.
وی با تأکید بر اینکه بایستی از زمان کودکی به فکر اشتغال جوانان بود و شرایط ویژه برای مهارت آموزی دانش آموزان را فراهم کرد، عدم ارتباط درست بین صنعت با دانشگاه ها و مدارس را حلقه مفقوده اشتغال برای جوانان عنوان کرد و اظهار داشت: قرچک از حیث جمعیت جوان جزو اولین شهرستان های استان تهران است به همین دلیل برنامه ریزی صحیح مبتنی بر تحقیقات علمی برای اشتغال جوانان امری ضروری به نظر می رسد.
فرماندار قرچک از برگزاری جشنواره غذای سالم در شهرستان خبر داد و گفت: جشنواره غذای سالم با همکاری فرمانداری، اداره ورزش و جوانان، شبکه بهداشت و درمان، شهرداری و شورای اسلامی شهر قرچک، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، اداره صنعت، معدن و تجارت و دانشگاه اریکه پرسپولیس بهمن ماه سال جاری برگزار گردد و کلیه ادارات شهرستان نیز ملزم به همکاری با ادارات مذکور می باشند.
مرسل پور افزود: ...

[ مشاهده متن کامل برگزاری دوره های فنی و حرفه ای برای دانش آموزان قرچکی خبرگزاری مهر ]

آخرین اخبار خبرگزاری مهر