برگزاری سه ویژه برنامه بزرگداشت شهدای هفتم تیر در اصفهان

دریافت خبر : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۱۶
مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اصفهان گفت: رسانه ها ومسئولان باید چهره نفاق و منافقین را برای نسل جوان کشور افشا کنند، رخداد ۷ تیر یادآور شهادت مظلومانه شهید مظلوم و ۷۲ یار مظلوم او و یاداور نفاق داخلی و نقشه های شوم دشمنان علیه انقلاب است.

به گزارش خبرگزاری بسیج از اصفهان؛ جعفر عسگری پیش از ظهر امروز در نشست خبری ستاد برگزاری شهدای هفتم تیر اظهار کرد: اصفهان دارای هفت شهید از شهدای هفتم تیر و یک بازمانده از واقعه هفتم تیر آیت الله نجفی از شهرضا هست.
وی بیان کرد: در این هفته همچنین مناسبت هفته قوه قضاییه و افشای حقوق بشر امریکایی را هم داریم که لازم است به هر دو موضوع پرداخته شود ولی بالاتر از آن تبیین ابعاد شخصیتی شهدایی چون شهید بهشتی بوده که الگویی بی بدیل در همه ابعاد هستند.
مسئول ستاد برگزاری هفتم تیردراصفهان با اشاره به خطبه 194 نهج البلاغه در رابطه با افشای چهره نفاق بیان کرد: حضرت امیر در این خطبه می فرمایند، ای بندگان خدا شما را از نفاق می ترسانم چرا که این افراد به رنگ های گوناگونی ظاهر می شوند و از هر حربه ای استفاده می کنند و در هر کمینگاهی به شکار شما می نشینند و ….
وی افزود: چهره نفاق در بدو پیروزی انقلاب تا به امروز قابل تامل است الان هم عمده مشکلات کشور به دلیل حضور منافقین و نفوذی ها در جامعه است.
عسگری یادآور شد: رسانه ها ومسئولان باید چهره نفاق و منافقین را برای نسل جوان کشور افشا کنند، رخداد 7 تی ...

[ مشاهده متن کامل برگزاری سه ویژه برنامه بزرگداشت شهدای هفتم تیر در اصفهان بسیج نیوز ]