۲۰ درصد سهمیه تسهیلات حوزه بانوان در استان تهران محقق شده است

دریافت خبر : چهارشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۲۹
۲۰ درصد سهمیه تسهیلات حوزه بانوان در استان تهران محقق شده است
مدیرکل امور بانوان و خانواده استاندار تهران در مورد سهمیه تخصیصی حوزه بانوان گفت: بیش از ۲۰ درصد سهمیه استانی ارائه تسهیلات در این حوزه از سوی مراجع مربوطه به بانک ها معرفی شده اند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از تهران ، ثریا شارقی در نشست بانوان فعال در حوزه اقتصادی استان تهران با اشاره به اینکه بانوان کارآفرین می توانند به سامانه حامی بانو با پشتیبانی بخش خصوصی مراجعه کنند اظهار داشت: از محل این سامانه بانوان می توانند تمامی محصولات خرد و کلان خود را به شکل رایگان و از طریق فضای مجازی به مشتریان عرضه کنند.
وی ادامه داد: در مورد مسائل و مشکلات بانوان کارآفرین همچون مشکلات مربوط به بیمه، مالیات، ارزش افزوده مقرر شد تا ادارات مربوطه با توجه به مشکلاتی که امروز کشور با آن مواجه شده مسائل مربوط به بانوان کارآفرین را به شکل خاص در دستورکار قرار دهند.
مدیرکل امور بانوان و خانواده استاندار تهران ضمن اشاره به تسهیلات تخصیصی در حوزه بانوان کارآفرین بیان کرد: در این حوزه با مشکلی مواجه نیستیم و بیش از 20 درصد سهمیه استانی ارائه تسهیلات در این حوزه از سوی مراجع مربوطه به بانک ها معرفی شده اند.
شارقی افزود: متاسفانه برخی بانک ها همکاری لازم را ندارند و سنگ اندازی هایی از سوی آنها انجام می شود که این مسئله به سود مرجع بانک و حوزه تولید در زمینه کارآفرینی نیست و مشکلاتی ...

[ مشاهده متن کامل ۲۰ درصد سهمیه تسهیلات حوزه بانوان در استان تهران محقق شده است خبرگزاری تسنیم ]

آخرین اخبار خبرگزاری تسنیم