پیام تسلیت معاون علمی و فناوری رییس جمهوری به مناسبت درگذشت دکتر احمد قانعی راد

دریافت خبر : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۵
معاون علمی و فناوری رییس جمهوری در پی درگذشت دکتر احمد قانعی راد استاد فرهیخته جامعه شناسی کشور پیام تسلیتی صادر کرد . متن این پیام بدین شرح است ؛  انا لله و انا الیه راجعون  خبر درگذشت تاثرانگیر اندیشمند فقید و متعهد، مرحوم دکتر محمد امین قانعی راد بسیار محزونمان کرد. ردّ پای دانش و فضل این عالم برجسته و تاثیرگزار، در تربیت نسل فرهیخته و امیدوار آینده، مشهود است و آثارش پابرجا. ارتحال آن استاد فرزانه و خستگی ناپذیر در این ایام پُـر قـدر، بی شک روح مطهر ایشان که عمر خود را صرف دانش، آگاهی و خدمت به انقلاب و مام میهن نمودند، در اعلی علیین، با ائمه اطهار(علیهم السلام) محشور است. از ایزد منان برای آن مرحوم مغفور، اجر جزیل و برای بازماندگان صبر مسئلت می نمایم. روحش شاد سورنا ستاری

معاون علمی و فناوری رییس جمهوری در پی درگذشت دکتر محمدامین قانعی راد استاد فرهیخته جامعه شناسی کشور پیام تسلیتی صادر کرد .
متن این پیام بدین شرح است ؛
 انا لله و انا الیه راجعون
 خبر درگذشت تاثرانگیر اندیشمند فقید و متعهد، مرحوم دکتر محمد امین قانعی راد بسیار محزونمان کرد. ردّ پای دانش و فضل این عالم برجسته و تاثیرگزار، در تربیت نسل فرهیخته و امیدوار آینده، مشهود است و آثارش پابرجا.
ارتحال آن استاد فرزانه و خستگی ناپذیر در این ایام پُـر قـدر، بی شک روح مطهر ایشان که عمر خود را صرف دانش، آگاهی و خدمت به انقلاب و مام میهن نمودند، در اعلی علیین، با ائمه اطهار(علیهم السلام) محشور است.
از ایزد منان برای آن مرحوم مغفور، اجر جزیل و برای بازماندگان صبر مسئلت می نمایم. روحش شاد
سورنا ستاری

[ مشاهده متن کامل پیام تسلیت معاون علمی و فناوری رییس جمهوری به مناسبت درگذشت دکتر احمد قانعی راد معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری ]