سردار غیب پرور: توان موشکی خط قرمز است/ در حوزه موشک هر روز پیشرفت می کنیم

دریافت خبر : شنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۲۱
سردار غیب پرور: توان موشکی خط قرمز است/ در حوزه موشک هر روز پیشرفت می کنیم
رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: توان موشکی خط قرمز است؛ قطعاً درباره توان موشکی مذاکره ای با طرف های غربی انجام نخواهیم داد و این کار شدنی نیست.

به گزارش قدس آنلاین ،سردار غلامحسین غیب پرور رئیس سازمان بسیج مستضعفین درباره درخواست غربی ها برای مذاکره درباره توان موشکی کشورمان، گفت: توان موشکی کشورمان جزو خطوط قرمز است.
وی با بیان اینکه توان دفاعی کشورمان قابل مذاکره نیست، ادامه داد: امروز به همت جوانان کشورمان، دسترنج خودمان را تولید کردیم و به عنوان ابزار دفاعی از آن در صورت لزوم استفاده می کنیم.
رئیس سازمان بسیج مستضعفین با تأکید بر اینکه "هیچ گاه توان دفاعی خود را از دست نمی دهیم"، افزود: قطعاً درباره توان موشکی مذاکره ای با طرف های غربی انجام نخواهیم داد و این کار شدنی نیست.
سردار غیب پرور با یادآوری اینکه "مشکل طرف های غربی با ایران مسئله هسته ای و موشکی کشورمان نیست"، اظهار داشت: اینها به کمترین چیزی که به آن راضی می شوند این است که ما بگوییم اسلام و انقلاب را نمی خواهیم.
وی گفت: مشکل غربی ها با ما بر سر موشک نیست، بلکه مشکل آنها بر سر اسلام و انقلاب است.
رئیس سازمان بسیج مستضعفین با اعلام اینکه غربی ها می خواهند ملت ایران تبدیل به یک ملت خنثی و بی عرضه و حقیر شود که این اتفاق هرگز رخ نخواهد داد، تأکید کرد: هرگز ...

[ مشاهده متن کامل سردار غیب پرور: توان موشکی خط قرمز است/ در حوزه موشک هر روز پیشرفت می کنیم قدس آنلاین ]