وضعیت کمبود فضای آموزشی در یاسوج و روستاهای اطراف بحرانی است

دریافت خبر : پنج شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۴۹
وضعیت کمبود فضای آموزشی در یاسوج و روستاهای اطراف بحرانی است
مدیرکل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد با تاکید بر اینکه وضعیت کمبود فضای آموزشی در یاسوج و روستاهای اطراف آن بحرانی است، گفت: در صورت عدم چاره اندیشی این بحران به یک انفجار اجتماعی تبدیل می شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از یاسوج ، هادی زارع پور ظهر امروز در نشست بررسی مسائل و مشکلات حوزه آموزش و پرورش بخش های 4 گانه شهرستان بویراحمد با حضور مدیرکل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد اظهار داشت: اینکه کیفیت آموزش در برخی مناطق استان پایین بوده را تایید می کنم.
وی با تاکید بر اینکه هم اکنون با بحران کمبود فضای آموزشی در شهر یاسوج، مادوان و روستاهای اطراف روبه رو هستیم، عنوان کرد: در صورت عدم برنامه ریزی برای برطرف کردن این مشکل در آینده ای نچندان دور دچار یک انفجار اجتماعی در این مناطق می شویم.
زارع پور خواستار ارائه نقشه شهر مادوان به آموزش و پرورش با هدف بررسی فضاهای آموزشی دیده شده در این نقشه شد و ابراز کرد: بعد از اینکه مشخص شدن اراضی فضاهای آموزشی دیده شده که مالکیت آن در اختیار چه افراد و اداراتی بوده می توان بهتر برنامه ریزی کرد.
مدیرکل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: هیچ گونه ردیف اعتباری برای آموزش و پرورش و همچنین ادار کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس در زمینه خرید زمین مورد نیاز احداث مدارس پیش بینی نشده و انتظار داریم سازمان مدیریت و برنامه ریزی در ...

[ مشاهده متن کامل وضعیت کمبود فضای آموزشی در یاسوج و روستاهای اطراف بحرانی است خبرگزاری تسنیم ]

آخرین اخبار خبرگزاری تسنیم