۴۰۰مقاله به کنفرانس رویکردهای نوین آموزش و پرورش ارسال شد

دریافت خبر : سه شنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۰
۴۰۰مقاله به کنفرانس رویکردهای نوین آموزش و پرورش ارسال شد
معاون اداره کل آموزش و پرورش استان مازندران گفت : حدود ۴۰۰ مقاله به دبیرخانه سومین کنفرانس ملی رویکردهای نوین آموزش و پرورش مستقر در مازندران ارسال شد .

اسفندیار نظری ،معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش مازندران با اشاره به برگزاری سومین کنفرانس ملی رویکردهای نوین آموزش و پرورش در استان به خبرنگار شبستان گفت: معلمان تمامی گروههای آموزشی انسانی، تجربی، هنر ، زبان، تربیت بدنی و ریاضی از شهریور امسال می توانستند مقالات خود را به دبیرخانه این کنفرانس واقع در آموزش و پرورش محمودآباد ارسال نمایند .
وی آموزش وپرورش ، نوآوری و خلاقیت ، کارآفرینی ، مدیریت ، اقتصاد محیط زیست ، فناوری اطلاعات و ارتباطات را از محورهای در نظر گرفته شده برای ارسال مقالات به این کنفرانس برشمرد و ادامه داد: آموزش و پرورش با برگزاری این کنفرانس سعی دارد تا ضمن تشریح و تبیین راهبردهای نوین آموزشی ، تحولی در این زمینه ایجاد کند .
معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش مازندران اول و دوم آذر امسال را زمان برگزاری این کنفرانس اعلام کرد و گفت: علاوه بر ارائه مقالات برتر ، کارگاههای آموزشی توانمندسازی معلمان در نظام جدید آموزشی برگزار می شود .
وی ادامه داد: مولفان کتب جدید پایه دوازدهم به عنوان اساتید این دوره های آموزشی هستند ...

[ مشاهده متن کامل ۴۰۰مقاله به کنفرانس رویکردهای نوین آموزش و پرورش ارسال شد شبستان ]