نساجی رقیب جدید نقل و انتقالاتی استقلال

دریافت خبر : یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۱۱
مسئولان تیم فوتبال تازه لیگ برتری شده نساجی قائمشهر در نظر دارند با یک سرمایه گذاری مناسب حضور پر قدرتی در هجدهمین دوره رقابت های لیگ برتر داشته باشند.

خبرگزاری مهر: «پژمان منتظری گزینه تیم نساجی شد». این خبر کوتاه که شاید به راحتی هم بتوان از کنار آن گذشت را می توان سرآغاز یک رقابت سخت بین دو تیم نساجی و استقلال در نقل و انتقالات دانست.
تیم فوتبال نساجی قائمشهر که برای اولین بار توانست به رقابتهای لیگ برتر راه یابد، حالا به دنبال حضوری پر قدرت در این مسابقات است. نساجی که با فرهاد صنیعی فر بعنوان مالک و علی امیری بعنوان مدیرعامل فصل موفقی را در لیگ یک سپری کرد و سرانجام در پی رقابتی فشرده با چند تیم دیگر موفق شد برای نخستین بار جواز حضور در رقابتهای لیگ برتر را بگیرد و برای اولین بار استان مازندران را صاحب یک سهمیه در این مسابقات نماید، حالا نیز با بهره گیری از توان مالی مناسب و به پشتوانه ظرفیت هواداری اش نمی خواهد میهمان یک ساله لیگ برتر باشد.
ارکان مدیریتی باشگاه نساجی بر خلاف رنگ پیراهن شان که قرمز است، عمدتا استقلالی هستند. از فرهاد صنیعی فر مالک باشگاه که خود از هواداران قدیمی استقلال است و در سالهای گذشته هم به کرات برای کمک به آبی های پایتخت دست به جیب شده و حتی سهم به سزایی در ساخت کمپ استقلال دارد بگیرید تا علی امیری ...

[ مشاهده متن کامل نساجی رقیب جدید نقل و انتقالاتی استقلال برترینها ]