تحریم ها تاثیری بر سرمایه گذاری در کشور ندارد

دریافت خبر : جمعه ۲۵ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱:۴۳
تحریم ها تاثیری بر سرمایه گذاری در کشور ندارد
اقتصاد ایران: گرگان- وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: علیرغم تحریم های مختلف و ترس و واهمه مردم اما روند توسعه سرمایه گذاری در کشور متوقف نمی شود.

به گزارش خبرنگار مهر ، محمد شریعتمداری پنج شنبه در مراسم افتتاح دو واحد تولیدی در شهرک صنعتی سرخنکلاته گرگان اظهار کرد: علیرغم تحریم های مختلف و ترس و واهمه مردم اما روند توسعه سرمایه گذاری در کشور متوقف نمی شود.
ویی با تاکید بر این که باید به اشتغال جدید رو بیاوریم، گفت: فشارهای نظام سلطه در قالب تحریم ها آغاز شده و برای مقابله با آن ها سرمایه گذاری های داخل را افزایش داده ایم.
وزیر تعاون افزود: بر اساس برنامه پنج ساله ششم توسعه باید ۷۷۰ میلیارد تومان سرمایه گذاری داخلی و رشد مستمر هشت درصدی سالانه داشته باشیم تا بتوانیم هشت صدم درصد بیکاری در کشور را کاهش دهیم.
وی ادامه داد: به گفته کارشناسان با شرایط تحریم پیش بینی ها برای رشد اقتصادی محقق نمی شود از این رو از سال گذشته روند سرمایه گذاری در داخل را افزایش دادیم و تلاش گسترده برای افتتاح پروژه های جدید توسط کارآفرینان آغاز شده است.
شریعتمداری با اشاره به این که در سال گذشته و امسال در بیش از ۱۹۰ واحد تولیدی و صنعتی گلستان ۵۳۰ میلیارد تومان سرمایه گذاری انجام شده است، گفت: این روند نشان می دهد مردم گلستان امیدوارانه به آینده ...

[ مشاهده متن کامل تحریم ها تاثیری بر سرمایه گذاری در کشور ندارد اکو نیوز ]