امامان جماعت برای تحقق اقتصادی مقاومتی تلاش کنند

دریافت خبر : پنج شنبه ۱ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۲۱
بیرجند- ایرنا- مسئول مرکز رسیدگی به امور مساجد استان های خراسان گفت: مساجد در کارآفرینی برای توده مردم نقش دارند و باید امامان جماعت در این مسیر برای تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی تلاش کنند.

به گزارش ایرنا حجت الاسلام و المسلمین محمد وفایی روز پنجشنبه در دیدار با نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی اظهار داشت: رهبر معظم انقلاب از حدود 18 سال قبل دغدغه مشکلات اقتصادی کشور را داشتند که این دغدغه در 10 سال اخیر با طرح موضوعات اقتصادی در شعارهای سال بیشتر نمود پیدا کرده است.
وی ادامه داد: طرح مساله اقتصاد مقاومتی نیز نتیجه همین دغدغه ها بود که باید توده مردم نیز وارد میدان شوند.
مسئول مرکز رسیدگی به امور مساجد خراسان با اشاره به تاثیر گذارترین مخاطب ها در مساجد بیان کرد: امام جماعت باید از پیش نماز بودن به امام منطقه خودش تبدیل شود و در این راستا حرکتی جدیدی از 10 ماه اخیر شروع شده است.
وی با اشاره به وجود 6 هزار و 500 مسجد فعال در سه استان خراسان جنوبی، رضوی و شمالی گفت: ائمه جماعت این مساجد برای پای کار آوردن مردم به بحث اقتصاد مقاومتی می توان نقش مهمی داشته باشند.
وفایی تاکید کرد: امامان جمعه می توانند در شناخت مشکلات معیشتی جامعه و نیاز فعلی مردم نقش داشته باشند و این شناخت می تواند با توانمندی های فکری و اقتصادی گره بخورد.
وی با بیان اینکه زمینه برای استقلال امور ...

[ مشاهده متن کامل امامان جماعت برای تحقق اقتصادی مقاومتی تلاش کنند ایرنا ]