افزایش 5 درصدی قیمت خودروهای داخلی در دو هفته اخیر

دریافت خبر : سه شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۵۴
افزایش 5 درصدی قیمت خودروهای داخلی در دو هفته اخیر

به گزارش خبرخودرو ، بازرس اتحادیه نمایشگاهداران و فروشندگان خودرو اعلام می کند با توجه به عدم عرضه مناسب و کافی از سوی خودروسازان، قیمت خودروهای داخلی از 2 هفته پیش تا کنون حدود 5 درصد افزایش یافته است.
نعمت الله کاشانی نسب در گفتگو با خبرنگار خبرخودرو اظهار داشت: قیمت خودروهای ایرانی در روزهای اخیر افزایش یافته است. متاسفانه کارخانجات خودروسازی آنطور که باید و شاید اقدام به عرضه خودرو نکرده اند و به صورت قطره چکانی خودرو را به بازار عرضه می کنند.
وی افزود: خودروسازان یا تولید را کاهش داده اند و یا خودرو را به بازار عرضه نمی کنند و این مساله باعث افزایش قیمت خودروهای داخلی شده به طوریکه قیمت خودروهای داخلی نسبت به 2 هفته گذشته حدود 5 درصد افزایش یافته است.
بازرس اتحادیه نمایشگاهداران و فروشندگان خودرو افزود: البته قیمت خودروهای خارجی نیز تا حدی افزایش یافته، ضمن آنکه هنوز هیچ خودروی ترخیص شده ای به بازار وارد نشده است.
کاشانی نسب افزود: کارخانجات خودروسازی، قیمت خودرو را بر این مبنا که تولید و عرضه را افزایش خواهند داد بالا برده تا قیمت ها در بازار کنترل شود اما متاسفانه قیمت ها افزایش پیدا کرد بدون آنکه عرضه افزایش یابد.
بازرس اتحادیه نمایشگاهداران و فروشندگان خودرو گفت: هیچگونه خرید و فروشی در بازار خودرو صورت نمی گیرد زیرا با افزایش قیمت خودرو مردم منتظر هستند سرنوشت قیمت ها مشخص شود.
وی افزود: هم اکنون تقاضای کاذب در بازار کمتر شده و تنها افرادی که نیاز مبرم به خودرو داشته و ناچار باشند اقدام به خرید خودرو می کنند زیرا قیمت ها صعودی است به طوری که قیمت خودرو پژو 206 از 2 هفته پیش ...

[ مشاهده متن کامل افزایش 5 درصدی قیمت خودروهای داخلی در دو هفته اخیر خبر خودرو ]