منطقه گردشگری آلوارس به راهدارخانه های جدید مجهز می شود

دریافت خبر : یکشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۰:۱۵
منطقه گردشگری آلوارس به راهدارخانه های جدید مجهز می شود
اقتصاد ایران: سرعین - مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل از احداث راهدارخانه های جدید در جاده های منتهی به منطقه گردشگری آلوارس سرعین خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر ، علی رحمتی عصر شنبه در دیدار با فرماندار سرعین تصریح کرد: عملیات تسطیح زمین راهدارخانه آلوارس در حال انجام بوده و توجه به زیرساخت های این منطقه ورزشی و گردشگری مورد توجه جدی مجموعه استانداری اردبیل نیز قرار گرفته است.
وی دستیابی به طرح «زمستان بیدار» را از جمله مهمترین وظایف تمامی دستگاه های اجرایی استان به منظور دستیابی به رونق گردشگری ورزشی دانست و افزود: با هدف احداث راهدارخانه در جاده آلوارس بیش از ۱۲ میلیارد ریال اعتبار مالی در نظر گرفته شده است.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان ادامه داد: در مسیر گردشگری منطقه آلوارس شهرستان سرعین شش روستا قرار دارند که با مستقر شدن راهدارخانه های جدید در این مسیرها در صورت وجود هرگونه مشکلی خدمات رسانی های شایسته ای انجام خواهد شد.
وی از احداث راهدارخانه در مسیر گردشگری و ورزشی آلوارس برای توجه بیشتر به نیازهای مسافرتی گردشگران زمستانی خبر داد و اضافه کرد: توسعه ورزش های زمستانی می تواند در تبدیل کردن اردبیل به یکی از برندهای گردشگری بین المللی کمک کند.
رحمتی یادآور شد: با توجه به اینکه در فصل زمستا ...

[ مشاهده متن کامل منطقه گردشگری آلوارس به راهدارخانه های جدید مجهز می شود اکو نیوز ]

آخرین اخبار اکو نیوز