فرهاد مجیدی بهترین گزینه برای اضافه شدن به کادر فنی استقلال است

دریافت خبر : سه شنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲:۶
فرهاد مجیدی بهترین گزینه برای اضافه شدن به کادر فنی استقلال است
اقتصاد ایران: پیشکسوت آبی پوشان گفت: نظر شخصی من این است که فرهاد مجیدی بهترین گزینه ای است که می تواند بعنوان دستیار به کادر فنی استقلال اضافه شود.

محمد مومنی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: بعد از حمایت هایی که وزارت ورزش و جوانان از تیم پرسپولیس پس از رسیدن این تیم به فینال آسیا انجام داد، این شائبه پیش آمد که چون فرزند وزیر پرسپولیسی است، وزارتخانه از این تیم حمایت کرده و استقلال را تخریب کرده است. در صورتی که این فرضیه نمی تواند درست باشد.
وی در این مورد توضیح داد: فرزند وزیر می تواند پرسپولیسی باشد اما این باعث نمی شود که وزیر نسبت به استقلال کمتر از پرسپولیس در حیطه کاری اش احساس مسئولیت کند. قطعا اگر استقلال هم به فینال آسیا رسیده بود شاهد همین حمایت ها از سوی وزارتخانه بودیم.
پیشکسوت آبی پوشان در ادامه خاطر نشان ساخت: البته من هم مثل خیلی از هواداران و دیگر پیشکسوتان معتقدم استقلال تضیعف شده اما این تضعیف شدن تیم را به وزیر ربط نمی دهم. مسئولیت تضعیف یا بهتر بگویم تخریب استقلال با تیم مدیریت قبلی است. حتی اگر نگوییم آنها تعمدا تیم را تخریب و تضعیف کردند، با بی مسئولیتی در قبال تیم باعث شدند تا مهره های کلیدی فصل جدا شده و تیم تخریب شود.
مومنی گفت: آقای توفیقی خودش با آن جمله تاریخی اش ثابت کرد شایسته جایگاهی ...

[ مشاهده متن کامل فرهاد مجیدی بهترین گزینه برای اضافه شدن به کادر فنی استقلال است اکو نیوز ]