هفته فرهنگی کربلا شهریور ماه در قزوین برگزار می شود

دریافت خبر : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۳۳
هفته فرهنگی کربلا شهریور ماه در قزوین برگزار می شود
اقتصاد ایران: قزوین-ایرنا-رئیس ستاد عتبات عالیات استان قزوین گفت: با رایزنی های صورت گرفته این ستاد با تولیت حرم امام حسین (ع) قرار است هفته فرهنگی کربلا شهریورماه جاری و در حاشیه برگزاری همایش روز قزوین برگزار شود.

حامد کبودوند شامگاه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: هفته فرهنگی کربلا با حضور خادمان و مسئولان حرم امام حسین (ع) در قزوین با برنامه های دینی و معنوی از جمله پرچم گردانی حرم، ارائه تابلو ها و هدایای اهدایی به حرم در قالب برگزاری نمایشگاه و برگزاری شب شعر و خاطره از سوی خادمان آن حرم مطهر همراه خواهد بود.
کبودوند اضافه کرد: با توجه به همکاری دوستان عراقی و تولیت حرم امام حسین (ع) پیشنهاد ما برای برگزاری این هفته فرهنگی بعد از برپایی همایش روز قزوین بوده که به زودی تاریخ دقیق آن نیز مشخص می شود.
رئیس ستاد عتبات عالیات استان قزوین در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به افزایش حرم مطهر امیرالمومنین علی (ع) از 11 هزار به 110 هزار متر مربع، گفت: عملیات فاز توسعه این مکان مقدس از سوی ستاد مرکزی و با همکاری تمامی ستادهای استانی به انجام رسیده و شهریور ماه جاری نیز شاهد بهره برداری از آن خواهیم بود.
وی، استان قزوین را از استان های پیشرو در امر ارائه خدمات فنی و کمک های مردمی در این حوزه دانست و یادآور شد: سال گذشته از محل نذورات 30 میلیارد ریال و امسال نیز در مراسم گلریزان ماه مبار ...

[ مشاهده متن کامل هفته فرهنگی کربلا شهریور ماه در قزوین برگزار می شود اکو نیوز ]