دستگیری معاون آموزش وپرورش مانه و سملقان/ تشکیل پرونده تخلف ۵ میلیارد ریالی

دریافت خبر : چهارشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۴۴
دستگیری معاون آموزش وپرورش مانه و سملقان/ تشکیل پرونده تخلف ۵ میلیارد ریالی
دادستان عمومی و انقلاب بجنورد با اشاره به دستگیری معاون مالی آموزش وپرورش شهرستان مانه و سملقان گفت: این فرد به اتهام تخلف ۵ میلیارد ریالی دستگیرشده است.

به گزارش خبرگزاری فارس از بجنورد به نقل از روابط عمومی دادگستری کل خراسان شمالی، مسلم محمدیاران در حاشیه هفتمین نشست مدیران قضایی استان با اعلام خبر بازداشت معاون مالی آموزش وپرورش مانه و سملقان، اظهار کرد: پس از بررسی های دقیق و گزارش دستگاه های نظارتی ازجمله سازمان بازرسی کل استان، معاون مالی آموزش وپرورش مانه و سملقان به اتهام اختلاس، دخل و تصرف غیرقانونی در وجوه دولتی، تضییع اموال دولتی و پول شویی بازداشت شد.
دادستان عمومی و انقلاب بجنورد خاطرنشان کرد: در این خصوص پرونده قضایی، تشکیل و به شعبه اول بازپرسی دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان مانه و سملقان ارجاع گردیده و متهم این پرونده پس از تفهیم اتهام با صدور قرار تأمین کیفری بازداشت موقت روانه زندان گردید.
وی درباره میزان مبلغ اختلاس شده اظهار داشت: مطابق بررسی های صورت گرفته، مبلغ اتهامی اختلاس پنج میلیارد ریال است که تحقیقات تکمیلی در خصوص شناسایی افراد احتمالی مرتبط، در دادسرا همچنان ادامه دارد.
گفته می شود یکی از نمایندگان از فرد بازداشت شده حمایت ویژه ای داشته است.
انتهای پیام/ن

[ مشاهده متن کامل دستگیری معاون آموزش وپرورش مانه و سملقان/ تشکیل پرونده تخلف ۵ میلیارد ریالی فارس نیوز ]