تأمین اجتماعی واردکننده رسمی آیفون شد

دریافت خبر : شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۲۸
رئیس اتحادیه صنف فناوران رایانه تهران با بیان اینکه بعد از اجرای رجیستری قیمت گوشیهای موبایل تا ۲۵ درصد رشد داشت، گفت: سودآوری این بخش به اندازه ای بوده که یکی از شرکتهای تأمین اجتماعی نیز به واردات آیفون روی آورده است.

به گزارش صبحانه ، سیدمهدی میرمهدی ضمن ابراز تأسف از عدم دقت در اجرای طرح رجیستری گوشیهای تلفن همراه اظهار کرد: اخیرا یکی از مسئولان سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی در گفت وگویی که با یکی از رسانه ها داشتند، گفتند که گوشیهایی که بعد از اجرای رجیستری در شبکه های ارتباطی غیرفعال شده اند به ما ربطی ندارد و باید از مسیر درست وارد کشور می شدند.

رئیس اتحادیه صنف فناوران رایانه تهران با تأکید بر اینکه نمی توان به همین راحتی از کنار مردم رد شد و میلیاردها تومان هزینه ای که برای خرید گوشی هزینه شده است را نادیده گرفت، گفت: مگر غیر از دولت کسی هم بوده که مجوز واردات گوشی را صادر کند؟! پس اگر واقعا گوشی قاچاق تشخیص داده شده و الآن در راستای اجرای رجیستری قادر به دریافت خدمات نیست حاکمیت باید برود و یقه فروشنده و واحد صنفی مربوطه را که اقدام به فروش گوشی قاچاق کرده، بگیرد نه اینکه با مردم بازی کند.
وی تصریح کرد: از روز اول اجرای این طرح هشدار دادم که چنین اتفاقاتی خواهد افتاد زیرا عده ای از واردکنندگان، وارداتشان با آن چیزی که اعلام کرده اند متفاوت است.
او افزود: نهایتا گوشی که ...

[ مشاهده متن کامل تأمین اجتماعی واردکننده رسمی آیفون شد صبحانه آنلاین ]