حقوق کارمندان، کارگران و فرهنگیان افزایش یابد/ ضرورت قدردانی از علی دایی برای کمک به زلزله زدگان

دریافت خبر : سه شنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۱۱
سخنگوی کمیسیون عمران مجلس با بیان اینکه احضار علی دایی به خاطر کمک به زلزله زدگان در حالی است که مدیران اختلاس گر آزاد هستند، گفت: باید از زحمات دایی به خاطر کمک به زلزله زدگان قدردانی شود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت ، صدیف بدری در جلسه علنی صبح امروز (سه شنبه، 29 آبان ماه) مجلس شورای اسلامی در نطق میان دستور خود با بیان اینکه آغاز به کار دولت دوازدهم خوشایند نبود، گفت: در سال جاری سردرگمی، سوءمدیریت و بی برنامگی در مواجهه با مسائل مختلف به خصوص اقتصادی در بدنه دولت مشهود بود که دود این بی تدبیری ها به چشم مردم رفت.
نماینده مردم اردبیل، نمین، نیر و سرعین در مجلس شورای اسلامی در ادامه با بیان اینکه بلاتکلیفی در بازار ارز، مسکن و خودرو نمایان تر از هر بخش دیگری است، اظهار داشت: همین مسأله آبستن ضربات جبران ناپذیر به بخش تولید از یک سو و مصرف کنندگان از سوی دیگر بوده است.
وی همچنین خطاب به رئیس جمهور با بیان اینکه نوسانات بازار ارز در ماه های اخیر باعث از بین رفتن ثبات در بازار و افزایش قیمت کالاهای مصرفی شده است، عنوان کرد: این قضیه تا جایی است که بسیاری از کالاها تورم بالاتر از 100 درصد را نیز تجربه کرده اند.
بدری ادامه داد: تورم و افزایش قیمت ها همواره اقشار مختلف جامعه به خصوص کارگران، کارمندان و معلمان را تحت فشار قرار داده و با مشکلات معیشتی ...

[ مشاهده متن کامل حقوق کارمندان، کارگران و فرهنگیان افزایش یابد/ ضرورت قدردانی از علی دایی برای کمک به زلزله زدگان خبرگزاری مجلس ]