مصلح: پنجره باز شد و انتظارها از ما بیشتر شد/ رقابت ها با پرسپولیس جوانمردانه نیست

فارس نیوز یکشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۱۷
بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس گفت: وقتی با پنجره بسته به بهترین جا رسیدیم حالا که محرومیت تمام شده و پنجره نقل و انتقالات ما باز شده انتظارات هم از ما بیشتر خواهد شد.

شایان مصلح در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در خصوص شرایط تیم پرسپولیس، اردوی این تیم در قطر و مسائل دیگر صحبت هایی کرد که در زیر می خوانید:
فارس: درباره شرایط تمرینی تیم پرسپولیس صحبت کن.
تمرینات مان را به صورت پرفشار و جدی آغاز کردیم و می دانستیم که فشار تمرینات در اردوی قطر به اوج خودش می رسد. ما آماده این تمرینات بودیم چرا که باید با شرایط خوبی برای نیم فصل دوم آماده شویم. در اردوی قطر برنامه تمرینی فشرده ای داریم و بدون تعطیلی خودمان را آماده نیم فصل دوم لیگ برتر می کنیم.
فارس: بازیکنان همگی از تمرینات پُرفشار این روزهای پرسپولیس صحبت می کنند.
به هر حال حدود 2 هفته تعطیل بودیم و احتمالا بدن ها در این مدت از شرایط تمرینی و بازی خارج شده بود اما این تمرینات به ما کمک زیادی می کند تا دوباره به شرایط خوب خودمان برگردیم. از طرفی بازیکنان جدید هم به ما ملحق خواهند شد و به صورت کامل آماده نیم فصل دوم می شویم هر چند که همین حالا محمد نادری که بازیکن بسیار خوبی هم هست به ما اضافه شده و در تمرینات کنار ما حضور دارد اما با پایان بازی های تیم ملی سایر ملی پوشان هم به ما اضافه خواهند شد تا با هماهنگی کامل به نیم فصل دوم برویم.
فارس: پنجره نقل و انتقالات پرسپولیس بالاخره باز شد و شاهد حضور بازیکنان جدید هستیم. نقل و انتقالات تیم را چطور می بینی؟
به هر حال فشار بازی ها زیاد است و بازی ها پشت سر هم برگزار می شود، ما در چند جبهه باید بجنگیم و فرصت زیادی برای آماده سازی خودمان نخواهیم داشت و به همین دلیل نیاز به بازیکنان تازه نفس و جدید داریم. بازیکنانی که به ما اضافه شدند بدون شک باعث تقویت پرسپولیس ...

سرخط اخبار