منصوریان: بازی های الکویت را به خوبی آنالیز کردیم/ نگاه ویژه ای به لیگ قهرمانان آسیا داریم

دریافت خبر : دوشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۳
منصوریان: بازی های الکویت را به خوبی آنالیز کردیم/ نگاه ویژه ای به لیگ قهرمانان آسیا داریم

بانک ورزش - علیرضا منصوریان، سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان گفت: بچه ها به لحاظ روحی و روانی به نقطه مطلوب مان رسیدیم، از لحاظ تاکتیکی حریف مان را کاملاً می شناسیم.
به گزارش بانک ورزش،  علیرضا منصوریان در نشست خبری پیش از دیدار تیم فوتبال ذوب آهن ایران مقابل الکویت کویت در دور دوم پلی آف لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: امیدوارم تا زمانی که نماینده کویت در شهر زیبا و تاریخی اصفهان هستند، نهایت لذت را ببرند و میزبان خوبی باشیم. بچه ها به لحاظ روحی و روانی به نقطه مطلوب مان رسیدیم. از لحاظ تاکتیکی حریف مان را کاملاً می شناسیم.
وی در ادامه افزود: ما بازی های الکویت را به خوبی آنالیز کردیم و می دانیم بازی بسیار سختی پیش رو داریم. ما 10 مسابقه اخیر الکویت را دیده ایم و می دانیم این تیم در صدر جدول لیگ کویت قرار دارد و حدود یک سال است که شکست نخورده است. ما هم نماینده ایران هستیم. از هواداران فوتبال، مردم اصفهان و هر کسی که در چهار گوشه این کشور تعصب خاصی به پرچم کشورمان دارند، می خواهم از ما حمایت کنند. فردا پرچم کشورمان روی سینه ما نقش می بندد. هواداران فوتبال اصفهان نشان داده اند در روزهای سخت، یاور تیم شان در لیگ قهرمانان آسیا بوده اند.
سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن با بیان اینکه تیمش به بازی فردا با دو بازی نگاه می کند، تصریح کرد: این مسابقه، بازی اول ما در پلی آف لیگ قهرمانان آسیا و در اصفهان است. ما باید از این امتیاز استفاده کنیم و به دور بعد راه یابیم. کار خیلی سختی پیش رو داریم. دیگر اینکه ما نگاه ویژه ای به لیگ قهرمانان آسیا داریم و این مسابقات برای ما در یک ضلع و رقابت های لیگ برتر در ضلع دیگر قرار دارد.
منصوریان با ...

[ مشاهده متن کامل منصوریان: بازی های الکویت را به خوبی آنالیز کردیم/ نگاه ویژه ای به لیگ قهرمانان آسیا داریم بانک ورزش ]