گزارشی که از دید جهانگیری بسیار ناراحت کننده بود

دریافت خبر : چهارشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۳۲
معاون اول رییس جمهور یکی از اقدامات مثبت در راستای توسعه روستاها در سال های اخیر را اختصاص ۱.۵ میلیارد دلار از صندوق توسعه ملی برای طرح های اشتغال زا در روستاها عنوان کرد.

به گزارش مشرق ، اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور عصر امروز (چهارشنبه) در مراسم تودیع و معارفه معاون توسعه روستایی و مناطق محروم کشور، توسعه روستایی را اصلی ترین و مهمترین موضوع توسعه پایدار دانست و اظهار داشت: توسعه پایدار و متوازن زمانی محقق می شود که توسعه روستایی در آن نقش اساسی داشته باشد.
معاون اول رییس جمهور افزود: توسعه روستایی وقتی محقق می شود که روستاییان نه تنها از زیرساخت ها و امکاناتی نظیر آب، برق و مدرسه برخوردار باشند بلکه بتوانند از همه برکات و آثار توسعه نیز بهره مند شوند. 
وی با تاکید بر توسعه سیاسی، فرهنگی و اقتصادی در روستاها، تصریح کرد: روستاییان باید خود را در همه امور کشور سهیم و شریک بدانند و لازم است ساز و کاری طراحی شود که هیچکس در روستاها و مناطق محروم کشور احساس نکند که نقش و سهم او در توسعه کشور کمتر از دیگر نقاط کشور است. 
جهانگیری با اشاره به اهمیت عدالت اجتماعی و شعارها و اهداف انقلاب اسلامی برای به ثمر رساندن این موضوع مهم گفت: موضوع محرومیت زدایی و حضور در مناطق دورافتاده کشور از موضوعاتی بود که در روزهای نخست پس از پیروزی انقلاب ...

[ مشاهده متن کامل گزارشی که از دید جهانگیری بسیار ناراحت کننده بود مشرق نیوز ]