پیش بینی آب گرفتگی معابر در کهگیلویه و بویراحمد

دریافت خبر : چهارشنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۳۵
پیش بینی آب گرفتگی معابر در کهگیلویه و بویراحمد
هواشناسی کهگیلویه و بویراحمد نسبت به آب گرفتگی معابر، کاهش محسوس دما در برخی مناطق، کاهش دید افقی، طغیان رودخانه ها و اختلال در تردد وسایل نقلیه در محورهای مواصلاتی این استان خبر داد.

به گزارش  خبرگزاری تسنیم  از  یاسوج ، بررسی نقشه های جوی در مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی استان نشان می دهند که پایان هفته ناپایداری هایی به صورت افزایش ابر، بارش باران، بارش برف در ارتفاعات و وزش باد در سطح استان می شود.
مدیرکل هواشناسی کهگیلویه و بویراحمد گفت: با ورود سامانه بارشی جدید از روز پنجشنبه16 آذرماهنقاط مختلف این استان تحت تاثیر این سامانه قرار می گیرد.
فرج الله شکوهی اظهار داشت: بر اساس تحلیل آخرین نقشه های پیش یابی هوا شناسی با ورود سامانه بارشی جدید از روز پنجشنبه16 آذر ماه جو استان تحت تاثیر این سامانه قرار می گیرد و جو غالب طی این مدت با افزایش ابر، بارش باران، برف در ارتفاعات و در برخی ساعات وزش باد پیش بینی می شود. 
وی با بیان اینکه این سامانه بارشی به تدریج از ظهر روز جمعه 17 اذرماه از جو استان خارج می شود، ادامه داد: کاهش دید افقی، احتمال اختلال در تردد جاده ای، آبگرفتگی معابر عمومی و کاهش محسوس دما در برخی مناطق استان پیش بینی می شود.

[ مشاهده متن کامل پیش بینی آب گرفتگی معابر در کهگیلویه و بویراحمد خبرگزاری تسنیم ]

آخرین اخبار خبرگزاری تسنیم