احتمال ریزش بهمن/ یخ زدگی معابر و جاده های بین شهری

دریافت خبر : چهارشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۸
خبرگزاری شبستان: مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی گفت: به دلیل دمای زیر صفر در اکثر مناطق نیمه شمالی کشور، یخ زدگی معابر عمومی و جاده های بین شهری و احتمال ریزش بهمن در مناطق برف گیر جاده های کوهستانی وجود دارد.

احد وظیفه، مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی درباره وضعیت هوای مناطق مختلف کشور به خبرنگار شبستان گفت: امروز در اکثر مناطق کشور، آسمان صاف بود و در شرق و جنوب شرق کشور، وزش باد شدید رخ داد.
وی خاطرنشان کرد: با عبور موج کم دامنه از نوار شمالی کشور در روز پنجشنبه، در استان های مازندران و گلستان و روز جمعه در خراسان شمالی و شمال خراسان رضوی، بارش پراکنده پیش بینی می شود.
وظیفه با بیان اینکه در سه روز اینده هوای سرد در شمال شرق کشور ماندگار خواهد بود، افزود: در مناطق دیگر نیمه شمالی، کاهش تدریجی سرما پیش بینی می شود.
مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی تصریح کرد: به دلیل دمای زیر صفر در اکثر مناطق نیمه شمالی کشور، یخ زدگی معابر عمومی و جاده های بین شهری و احتمال ریزش بهمن در مناطق برف گیر جاده های کوهستانی وجود دارد.
وی درباره وضعیت هوای تهران نیز گفت: برای آسمان تهران روزهای پنجشنبه و جمعه کمی ابری همراه با غبار محلی و در بعدازظهر وزش باد پیش بینی می شود و دمای هوای تهران در سردترین زمان منفی 3 درجه و در گرمترین زمان 6 درجه سانتیگراد خواهد بود.
وظیفه با بیان اینکه ...

[ مشاهده متن کامل احتمال ریزش بهمن/ یخ زدگی معابر و جاده های بین شهری شبستان ]