اطلاعیه کدال درباره مجامع ۸ نماد

بانکی شنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۵۰

به گزارش بانکی دات آی آر به نقل از تجارت نیوز، سامانه کدال در اولین روز کاری هفته اطلاعیه هایی درباره چند نماد منتشر کرده است که این نمادها شامل «خفنر»، «ولملت»، «اندیشه ثابت»، «نواندیشان سهام»، «همراه»، «وسبحان»، «قثابت»، و «ولغدر» است.
«خفنر»: از کلیه سهامداران، وکیل یا قائم مقام قانونی صاحب سهم و همچنین نماینده یا نمایندگان اشخاص حقوقی دعوت می شود تا در جلسه مجمع عمومی این شرکت که در ساعت ۱۰ روز چهارشنبه مورخ یک خرداد ماه سال ۹۸ در محل تهران، کیلومتر ۱۰ جاده مخصوص کرج، سالن همایش شرکت محورسازان ایران خودرو برگزار می شود حضور بهم رسانند.
«ولملت»: خلاصه مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت براساس آگهی منتشره در سامانه کدال در تاریخ ۱۰ اردیبهشت ماه سال ۹۸ در خصوص دعوت به مجمع عمومی عادی سالیانه راس ساعت ۹ روز پنجشنبه مورخ ۱۹ اردیبهشت ماه سال ۹۸ در محل تهران، بزرگراه چمران، خیابان یمن، بلوار دانشجو، دانشگاه شهید بهشتی، مرکز همایش های بین المللی، سالن علامه طباطبائی برگزار شد.
«اندیشه ثابت»: از کلیه دارندگان واحدهای ممتاز، وکیل یا قائم مقام قانونی صاحبان واحدهای ممتاز و همچنین نماینده و یا نمایندگان اشخاص حقوقی دعوت می شود تا در جلسه مجمع این صندوق که در ساعت ۸ مورخ ۳۱ اردیبهشت ماه سال ۹۸ در محل شرکت مشاور سرمایه گذاری ارزش پرداز آریان واقع در کوی نصر (گیشا)، خیابان بلوچستان، خیابان البرز، پلاک ۹ برگزار می شود حضور به هم رسانید.
«نواندیشان سهام»: از کلیه دارندگان واحدهای ممتاز، وکیل یا قائم مقام قانونی صاحبان واحدهای ممتاز و همچنین نماینده و یا نمایندگان اشخاص حقوقی دعوت می شود تا در جلسه مجمع این صندوق که در ساعت ۱۵ ...

سرخط اخبار