اولین واکنش ستاره اسکندری به حواشی انتشار یک ویدیو از او / دعوت متفاوت مرعشی به انتخابات / پاسخ های تند به اظهارات تند پناهیان علیه نمایندگان / درخواست عارف از رئیسی

تابناک دوشنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۳۹
رصد خانه «تابناک» خبر هایی برای مخاطبان آماده می کند که غیررسمی هستند، یا اینکه کمتر از اهمیت خود، مورد توجه قرار می گیرند. تیتر هایی مانند برانکو: با باشگاه پرسپولیس پای مذاکره می نشینم، اما تخفیف نمی دهم/واکنش مشاور رئیس جمهور به احکام پرونده «هفت تپه» /سبحانی نیا: اروپا در گام سوم هم کاری انجام نمی دهد و... رصد خانه امروز تابناک را تشکیل می دهند.

تحولات در گذر است و خبر هیچ گاه متوقف نخواهد شد؛ خبر هایی رسمی و گاه غیر رسمی؛ خبر هایی که مورد توجه قرار می گیرد یا ممکن است همه به راحتی از کنار آن بگذرند. رسانه های خبری هر یک به فراخور وابستگی جناحی خود، خبر هایی را برجسته می کنند و در مواردی هم از کنار آن می گذرند. اگر خبر به ما هو خبر موضوعیت داشته باشد، وابستگی جناحی نباید در کمرنگ و پر رنگ منتقل کردن آن تأثیری داشته باشد.
رصد خانه «تابناک»؛ جایی است که خبر هایی گاه غیررسمی و گاه اخباری که مورد توجه قرار نمی گیرد، برای مخاطبان آماده می کند؛ خبر هایی که گاه به ملاحظه جناح های سیاسی مورد توجه قرار نمی گیرند و گاه به دلیل کم توجهی رسانه ها به حاشیه می روند، ولی همین خبر ها، اخباری هستند که مخاطبان را از پشت پرده جریانات سیاسی آگاه می کنند. در رصدخانه، تیتر و خلاصه ای از مهم ترین اخباری که اطلاع از آن ها ممکن است برای مخاطبان مهم و قابل توجه باشد، در اختیار مخاطبان قرار می گیرد و اینک رصدخانه تابناک را می بینید.
اولین واکنش ستاره اسکندری به حواشی انتشار یک ویدیو از او
ستاره اسکندی به هفت صبح گفت: بعد از ۲۶ سال کار هنری به کارنامه و گذشته ات نگاه نمی کنند و یک خبر زرد جای همه این ها را می گیرد. چیزی که ذهنم را مشغول می کند این مقدار و حجم از خشونت در این فضاست. چطور می شود بعد از ۲۶ سال کار هنری، به کارنامه و گذشته ات نگاه نمی کنند و یک خبر زرد، جای این همه سال فعالیت را می گیرد. مسأله این است که همیشه سعی کردم بدون حاشیه زندگی کنم و اگر تهمت و افترایی هم هست از راه قانونی پیگیری می کنم. امیدوارم روزی فرا رسد که دنیای واقعی بر مجازی غلبه کند. گاهی امثال من، وجه ...

سرخط اخبار