پیروزی اطری برابر حریف مغول/ شکست مقصودی مقابل قهرمان المپیک

دریافت خبر : یکشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۳۱
نماینده وزن 57 کیلوگرم کشورمان در 4 وزن دوم رقابت های کشتی آزاد قهرمانی جهان در مجارستان در نخستین دیدارش مقابل قهرمان بازی های آسیایی به پیروزی رسید.

به گزارش خبرگزاری فارس، مسابقات 4 وزن دوم رقابت های کشتی آزاد قهرمانی جهان از ظهر امروز در شهر بوداپست مجارستان آغاز شده است که نمایندگان کشورمان در اوزان 57، 65، 79 و 92 کیلوگرم به مصاف حریفانشان رفته اند.
* نتایج مسابقات نمایندگان کشورمان در چهار وزن دوم به شرح زیر است:
* اطری حذف شد
در وزن 57 کیلوگرم که 27 نفر حضور دارند رضا اطری در دور اول با نتیجه 6 بر یک از سد بخبایار اردنبات، دارنده مدال برنز جهان و طلای بازی های آسیایی از مغولستان گذشت، اما در دور دوم در حالی با نتیجه 5 بر 5 مغلوب ولادیسلاو آندریف، دارنده مدال برنز جهان و اروپا از بلاروس شد که تا ثانیه های پایانی با نتیجه 5 بر 3 پیش بود. با توجه به شکست این کشتی گیر در مرحله بعد با نتیجه 4 بر یک مقابل یوکی تاکاهاشی از ژاپن، اطری حذف شد.
* مقصودی هم حذف شد
در وزن 65 کیلوگرم امیرحسین مقصودی در دور نخست با نتیجه 7 بر 3 مغلوب ولادمیر خینچیگاشویلی، قهرمان جهان و المپیک از گرجستان شد که با توجه به شکست این کشتی گیر در یک چهارم نهایی مقابل احمد چاکائف از روسیه، مقصودی نیز از گردونه مسابقات کنار رفت.
* کریمی به نیمه نهایی ...

[ مشاهده متن کامل پیروزی اطری برابر حریف مغول/ شکست مقصودی مقابل قهرمان المپیک فارس نیوز ]