توزیع ۲۱ میلیون کیلو گوشت ظرف یک هفته آینده در کشور

دریافت خبر : سه شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۹
توزیع ۲۱ میلیون کیلو گوشت ظرف یک هفته آینده در کشور

عصراقتصاد :  وزیر امور اقتصادی و دارایی از شناسایی مجموعاً ۲۱ میلیون کیلوگرم گوشت قرمز در گمرکات کشور خبر داد.
فرهاد دژپسند اظهار کرد: در منطقه ویژه شهید رجایی محموله گوشتی به وزن ۱۶ میلیون کیلوگرم شناسایی شده که شامل ۶۱۹ کانتینر است.
وی افزود: محموله ای دیگر به وزن ۲.۵ میلیون کیلوگرم نیز شناسایی شده است.
وزیر امور اقتصاد و دارایی ادامه داد: همچنین در گمرکات دیگر کشور ۲.۵ میلیون کیلوگرم گوشت قرمز شناسایی شده است.
دژپسند با اشاره به شناسایی مجموعاً ۲۱ میلیون کیلوگرم گوشت در گمرکات کشور، گفت: گوشت های شناسایی شده تا یک هفته و ۱۰ روز آینده به بازار مصرف عرضه می شود که موجب شکستن قیمت خواهد شد.
وی بیان کرد: انتظار داریم فعالان اقتصادی که با ارز ۴۲۰۰ تومانی مبادرت به واردات گوشت می کنند، با اقدامی منصفانه این گوشت را جهت استفاده مردم به بازار عرضه کنند. با کسانی که از این اقدام تخطی کنند، برخورد می کنیم.
619 کانتینر گوشت در در منطقه ویژه اقتصادی شهید رجایی دپو شده است
معاون فنی و امور گمرکی گفت: تشریفات گمرکی یک میلیون و 155 هزار کیلو گرم از محموله های بزرگ گوشت های وارداتی در گمرک شهید رجایی بندر عباس به اتمام رسیده و گمرک پیگیر اظهار بقیه این محموله ها از سوی صاحبان کالا است.
مهرداد جمال ارونقی درباره کانتینرهای گوشت بدون صاحب در گمرک، افزود: مطابق آمار اخذ شده از منطقه ویژه بندر شهید رجایی در خصوص موجودی کانتینرهای یخچالی، اکنون 619 کانتینر گوشت در منطقه ویژه اقتصادی شهید رجایی دپو شده است.
وی ادامه داد: براساس آمار گمرک، یک میلیون و 155 هزار و 886 کیلوگرم از این محموله ها در 19 فقره اظهارنامه واردات قطعی به گمرک ...

[ مشاهده متن کامل توزیع ۲۱ میلیون کیلو گوشت ظرف یک هفته آینده در کشور عصر اقتصاد ]