توزیع عادلانه امکانات و منابع ثروت در تمام نقاط شهر

ایمنا شنبه ۲ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۵۳
شهرداراصفهان گفت: توزیع عادلانه منابع ثروت، امکانات و رفاهیات برای تمام شهروندان در جای جای شهر مورد نظر شهرداری است.

به گزارش خبرنگار ایمنا ، قدرت الله نوروزی امروز _شنبه دوم شهریورماه ۹۸_ در مراسم «جشنی از جنس خدمت» اظهار کرد: حضور پرشور شهروندان در این برنامه نشان دهنده حمایت آنان از مسئولان است و ما از این مهم بسیار خرسندیم.
وی افزود: اعضاء شورای اسلامی شهر برای احترام به مردم منطقه ۱۴ در این برنامه شرکت کرده اند و از نزدیک با مردم به گفت و گو پرداختند چرا که این مردم استحقاق بهترین خدمات را دارند.
شهردار اصفهان با بیان اینکه مناطق کمتر برخوردار شهر برای دریافت خدمات باید در اولویت قرار گیرند، اظهار کرد: بارها برای بازدید از فعالیت های بزرگ عمرانی در منطقه ۱۴ حضور پیدا کردیم و هر بار بیشتر برای حضور در این منطقه علاقه مند شدیم چرا که در این منطقه فعالیت های عمرانی گسترده ای در حال انجام است و مترو از منتهی علیه آن یعنی ایستگاه دارک، فعالیت خود را آغاز کرده است.
وی افزود: شاهد بودیم که هر کوچه پس کوچه محله حصه آسفالت شده و لبخند رضایت مندی بر لب های مردم ساکن در این محله جاری شده است.
نوروزی با ابراز خرسندی از پیشرفت پروژه های عمرانی در منطقه ۱۴ گفت: هر روز شاهد پیشرفت و توسعه در این منطقه هستیم به طوری که خیابانی که همین چندماه پیش کلنگ زنی شد امروز با حضور مردم افتتاح و در اختیار آنها قرار گرفت.
وی با اشاره به کلنگ زنی ایستگاه آتش نشانی در منطقه ۱۴ تصریح کرد: از ابتدای سال جاری تاکنون پنج ایستگاه آتش نشانی کلنگ زنی شده است.
شهردار اصفهان ادامه داد: بسیار خرسندیم که مردم از نتیجه فعالیت های منتخبان خود در مدیریت شهری، خنده برلب دارند و گرد و غبار از آن ها فاصله گرفته و احساس نشاط و امید به زندگی دارند.
وی با بیان اینکه انجام فعالیت ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار