دستگیری سارقان موبایل قاپ غرب تهران

انتخاب شنبه ۲۲ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۵۸
رئیس پایگاه دوم پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری دو سارق که با استفاده از موتورسیکلت NS در غرب تهران اقدام به سرقت تلفن همراه می کردند، خبر داد.

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
رئیس پایگاه دوم پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری دو سارق که با استفاده از موتورسیکلت NS در غرب تهران اقدام به سرقت تلفن همراه می کردند، خبر داد.
سرهنگ کارآگاه محسن معظمی گودرزی در این باره اظهار کرد: در پی افزایش وقوع سرقت گوشی همراه و اعلام شکایت تعدادی از شهروندان از سرقت گوشی همراه آنان به روش قاپیدن و با توجه اهمیت ماجرا موضوع به صورت ویژه در دستور کار قرار داده شد.
وی ادامه داد: یکی از مالباختگان که مردی میانسال است با اعلام شکایت خود در این باره گفت که زمان غروب موقع بازگشت به خانه در حال صحبت کردن با گوشی همراه بودم که یک دستگاه موتور سیکلت به سرعت از کنار دستم رد شد و کسی که ترک موتورسیکلت نشسته بود در کسری از ثانیه گوشی موبایلم را از دستم قاپید و به سرعت از محل دور شدند. من هم به علت تاریکی هوا نتوانستم شماره پلاکشان را یادداشت کنم. همچنین مالباخته دیگری هم با مراجعه به اداره دوم پایگاه آگاهی برای اعلام شکایت از سارقان در اظهارات خود گفت که از خودروی خود پیاده شدم و همزمان مشغول صحبت کردن با موبایلم و قفل کردن در خودرو بودم که یک دستگاه موتور سیکلت به سرعت از کنار دستم رد شد و ترک نشین آن موبایلم را از دستم قاپید.
گودرزی در ادامه گفت: در تحقیقات و بررسی های صورت گرفته مشخص شد که این سارقان که بیست و چهار و بیست و پنج ساله هستند، در قسمت های غرب تهران در محدوده های اشرفی اصفهانی، ستارخان و میدان صنعت با استفاده از موتورسیکلت های NS در رنگ های سیاه و سفید، و سیاه و قرمز و به صورت دو ترک از و غالبا از طریق قاپیدن سرقت می کردند.
وی ادامه داد: این دو سارق هر دو دارای ...

سرخط اخبار