مصدومیت 26 نفر در چهارشنبه آخر سال همدان

فارس نیوز چهارشنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۰:۸
مسوول روابط عمومی حوادث و فوریت های پزشکی همدان از مصدومیت 26 نفر در چهارشنبه پایان سال تا به این لحظه خبر داد.

عباس اولیاسمیع امشب در گفت وگو با خبرنگار فارس در همدان از مصدومیت 26 نفر در چهارشنبه پایان سال تا این ساعت از شب در همدان خبر داد و اظهار کرد: از این تعداد 23 نفر مرد و و سه نفر زن هستند.
وی با بیان اینکه خوشبختانه موارد فوتی و بستری در بیمارستان به ثبت نرسیده است گفت: 22 نفر به صورت سرپایی درمان شده اند.
مسؤول روابط عمومی حوادث و فوریت های پزشکی همدان با اشاره به اینکه سه نفر دچار سوختگی درجه 2 یا سه شدند افزود: چشم دو نفر از مصدومان دچار آسیب شده و خوشبختانه فردی قطع عضو نشده است.
وی با بیان اینکه در سنین بین 18 تا 29 سال چهار نفر مصدوم شده اند که 15.4 درصد را شامل می شود خاطرنشان کرد: از 6 تا 18 سال 14 نفر یعنی 53.8 درصد و از 29 تا 60 سال هشت نفر یعنی 30.8 درصد از مصدومان را در برمی گیرد.
اولیاسمیع با بیان اینکه 88.5 درصد مصدومان از مواد محترقه استفاده کرده اند گفت: 22 نفر از مصدومان ترخیص شده اند و چهار نفر از شهرستان به همدان اعزام شدند.
وی با اشاره به اینکه 14 نفر از مصدومان دچار خراشیدگی و بریدگی شده اند افزود: مصدومیت سه نفر جزو سوختگی درجه 2 و سه نفر جزو سایر مصدومیت هاست.
مسوول روابط عمومی حوادث و فوریت های پزشکی همدان با بیان اینکه 11 نفر دچار سوختگی درجه یک شده اند گفت: 17 نفر از ناحیه دست، دو نفر از ناحیه سر و گردن، سه نفر در قسمت تنه، هفت نفر نفر از ناحیه پا و دو نفر از ناحیه چشم دچار آسیب شده اند.