چند نکته درباره یک گزارش عملکرد/ وقتی رئیس جمهور هم کارنامه آخوندی را موفق نمی داند

دریافت خبر : جمعه ۲۵ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۶:۴۷
چند نکته درباره یک گزارش عملکرد/ وقتی رئیس جمهور هم کارنامه آخوندی را موفق نمی داند
آخوندی در مراسم تودیع خود از وزارت راه و شهرسازی تلاش کرد با ارائه گزارشی ناقص ، سرپوشی بر کارنامه عملکرد ناموفق خود در این وزارتخانه بگذارد.

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، شنبه این هفته مراسم تودیع عباس آخوندی، وزیر پرحاشیه و مستعفی دولت یازدهم و دوازدهم با حضور معاون اول رئیس جمهور برگزار شد. آخوندی در این این مراسم گزارشی یک ساعته و پرحاشیه از کارنامه 5 ساله خود در وزارت راه و شهرسازی ارائه داد و تلاش کرد پاسخ تندی به منتقدین سیاست هایش در وزارت راه و شهرسازی داده باشد و به شکل یک قهرمان از این وزارتخانه خارج شود. اکنون در شرایطی که اعضای شورای شهر تهران نیز آخوندی را مناسب تصدی مسئولیت شهرداری تهران ندانستند، فرصت مناسبی است تا نکاتی درباره گزارش ارائه شده توسط این وزیر مستعفی دولت روحانی بیان شود.
* وقتی رئیس جمهور هم کارنامه آخوندی را موفق نمی داند
آخوندی در بخشی از صحبت های خود به انتقاداتی که رسانه ها درباره کارنامه او منتشر کردند پرداخت و گفت: «درباره ابهامی که در پایانِ کار با تبلیغ بسیار گسترده ی ضد رسانه بر فعالیت های وزارتخانه سایه افکند نیز چند جمله ای بگویم. حضرات چنان تبلیغ کردند که گویی در پایان 62 ماه کار، وزارت راه و شهرسازی فاقد هرگونه دستاوردی است و تمام مدیران در این مدت به مرخصی و ...

[ مشاهده متن کامل چند نکته درباره یک گزارش عملکرد/ وقتی رئیس جمهور هم کارنامه آخوندی را موفق نمی داند فارس نیوز ]

آخرین اخبار فارس نیوز