چه کسی آرشیو صداوسیما را به «من و تو» فروخت؟

دریافت خبر : سه شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۵۱
چه کسی آرشیو صداوسیما را به «من و تو» فروخت؟
حسام الدین آشنا نخستین نفری نبود که پرده از ربودن آرشیو صداوسیما برداشت. او چند روز پیش در توییتی نوشت: این روز ها (روز های سالگرد انقلاب) یادی کنیم از عزتمندانی که آرشیو تلویزیون ملی ایران را با بودجه ای درخور، ولی حفاظتی اندک دیجیتال کردند، اجنه هم آرشیو آماده را، چون ورق زر ربودند و فروختند، نه به من و نه به تو بلکه به از ما برترانی که در تونل زمان اسطوره ساختند از عوامل درد های بی درمان ملت ایران.

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
ماجرا تازه نیست، اما معمایی است که چند و، چون آن اگر هم کشف شد، چندان آشکار نشد و بیشتر به تکه کنایه هایی شبیه شد که رجال سیاسی هرازچندگاهی روانه هم می کنند. درواقع حسام الدین آشنا نخستین نفری نبود که پرده از ربودن آرشیو صداوسیما برداشت. او چند روز پیش در توییتی نوشت: «این روز ها (روز های سالگرد انقلاب) یادی کنیم از عزتمندانی که آرشیو تلویزیون ملی ایران را با بودجه ای درخور، ولی حفاظتی اندک دیجیتال کردند، اجنه هم آرشیو آماده را، چون ورق زر ربودند و فروختند، نه به من و نه به تو بلکه به از ما برترانی که در تونل زمان اسطوره ساختند از عوامل درد های بی درمان ملت ایران. »
به گزارش شهروند، حسام الدین آشنا درواقع به برنامه ای اشاره می کرد به نام «تونل زمان» که در شبکه «من و تو» پخش می شود و هر سال، دست بر قضا، تصاویری تازه از ایام پیروزی انقلاب و پیش از آن رو می کند. حیرت مخاطبان از مستند های «من و تو» مربوط به این سال ها نیست و همان زمان هم که شروع به پخش تصاویر نادیده از روز های انقلاب کرد، همه گفتند کاسه ای زیر نیم کاسه است.
به هرحال ساخت ...

[ مشاهده متن کامل چه کسی آرشیو صداوسیما را به «من و تو» فروخت؟ انتخاب ]

آخرین اخبار انتخاب