واکنش سردار نقدی به تشدید تحریم های آمریکا علیه ایران+فیلم

دریافت خبر : چهارشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲:۱۴
معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه پاسداران با اشاره به تشدید تحریم ها علیه ایران از سوی آمریکا گفت: آمریکا تمام کارهای خود را برای دشمنی با ایران اسلامی انجام داده است.

سردار محمدرضا نقدی در گفت و گو با خبرنگار تسنیم در اراک ، با اشاره به تشدید تحریم ها علیه ایران از سوی آمریکا اظهار داشت: آمریکا تمام کارهای خود را برای دشمنی با ایران اسلامی انجام داده است و همان گونه که مشاهده می کنیم خود آنها هم از یک سری از مواضع خود به عقب نشسته اند، زیرا خود به شکست درمقابل ایران اعتراف دارند و این برای آنها بسیار مفتضحانه و نشان دهنده پوشالی بودن هیبت آنها ست.
وی افزود: آنها حتی هم اکنون که عقب نشینی کرده اند تلاش می کنند برخی افراد جامعه را با حرف، فضاسازی و تصویرسازی های غلط از یک آینده بترسانند و همه اقدامات خود را برپایه جنگ روانی استوار کرده اند.
نقدی تصریح کرد: آمریکایی ها 8 سال است که گفته اند که تحریم های فلج کننده برای زمین گیر کردن ایران وضع می کنند که انتظار داشتند در مدت 6 ماه نانوایی ها، پمپ بنزین ها تعطیل شود و خیابان ها خلوت شود و مردم به خیابان ها بریزند و به وضع موجود اعتراض کنند.
وی ادامه داد: اما 8 سال از آن 6 ماهی که وعده داده بودند گذشته و هیچ اتفاقی نیافتده است و زندگی مردم ایران هم در حال انجام است، همان گونه که ...

[ مشاهده متن کامل واکنش سردار نقدی به تشدید تحریم های آمریکا علیه ایران+فیلم خبرگزاری تسنیم ]

آخرین اخبار خبرگزاری تسنیم