آذربایجان شرقی| هدف پدر مرندی از کودک آزاری اعلام شد

دریافت خبر : پنج شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۳۱
آذربایجان شرقی| هدف پدر مرندی از کودک آزاری اعلام شد
نماینده مرند و جلفا در واکنش به ماجرای کودک آزاری در مرند گفت: پدر به جهت کتک زدن فرزندش و هم فردی که این فیلم را منتشر کرده و موجب جریحه دار شدن اذهان عمومی شده باید در برابر قانون پاسخگو باشند.

محمد حسن نژاد در گفت وگو با خبرنگار تسنیم در مرند ، با اشاره به اینکه مشاهده فیلم تنبیه کودک توسط پدر هر فردی با خوی انسانی را ناراحت می کند اظهار داشت: شکی نیست که کار خطایی انجام شده و باید طبق قانون برخورد شود اما طبق اطلاعات کسب شده این امر یک جرم عمومی و سازمان یافته نیست بلکه یک اتفاق و مورد خانوادگی است.
وی افزود: پدر جوان در یک حرکت اشتباه و تاسف انگیز خواسته تا زن سابقش را به زندگی مشترک بازگرداند اما روش بدی انتخاب کرده است.
نماینده مرند و جلفا تصریح کرد: ربط دادن این موضوع به یک جرم کودک ربایی و سازمان یافته هم کار اشتباهی است و در نهایت هم پدر به جهت کتک زدن فرزندش و هم فردی که این فیلم را منتشر کرده و موجب جریحه دار شدن اذهان عمومی شده باید در برابر قانون پاسخگو باشند.
حسن نژاد خاطر نشان کرد: مرند با حدود 300 هزار نفر جمعیت یک شهرستان با شان و فرهنگ بالا و مردمانی خانواده دوست است و خطای خانوادگی یک پدر در منزل نباید موجب بدنام شدن این شهرستان عالم خیز و مهد مردان نام اور و شهیدپرور گردد.
وی افزود: از متولیان امر تشکر ویژه باید کرد که در اسرع وقت موضوع پایان یافت ...

[ مشاهده متن کامل آذربایجان شرقی| هدف پدر مرندی از کودک آزاری اعلام شد خبرگزاری تسنیم ]

آخرین اخبار خبرگزاری تسنیم