به کنفدراسیون فوتبال آسیا اطلاعات غلط داده اند

دریافت خبر : چهارشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۵۵
تهران- ایرنا- وکیل بین المللی ورزش گفت: دلیل نامه کنفدراسیون فوتبال آسیا برای جلوگیری از دخالت در اداره فدراسیون فوتبال کشورمان اطلاعات غلطی است که به آنها داده شد.

غلامرضا رفیعی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ورزشی ایرنا در خصوص نامه کنفدراسیون فوتبال آسیا (ای.اف.سی) برای حفظ استقلال فدراسیون فوتبال ایران گفت: از این نامه بسیار متعجب شدم و شک ندارم به فدراسیون بین المللی فوتبال (فیفا) و ای.اف.سی اطلاعات بسیار غلطی داده شده است.
وی ادامه داد: دوستانی که امروز اجرای قانون منع به کارگیری از بازنشستگان در فدراسیون فوتبال را خلاف قانون فیفا می دانند چطور خودشان در زمان دبیرکلی اسدی بسیاری از کارکنان فدراسیون را به خاطر اجرای همین قانون بی کار کردند.
وکیل بین المللی فوتبال در رابطه با اینکه گفته می شود فدراسیون خصوصی است و نباید در اداره آن دخالت شود، گفت: آیا اگر امروز فدراسیون فوتبال یک کارمند خود را اخراج و این فرد به دادگاه شکایت کند و نامه بازگشت به کار بگیرد این فدراسیون می تواند رای دادگاه را به بهانه دخالت نبپذیرد؟
وی تصریح کرد: اگر امروز مخابرات یا اداره آب و فاضلاب به بهانه نپرداختن قبض های خود تلفن یا آب فدراسیون را قطع کنند فدراسیون می تواند به بهانه دخالت زیر بار نرود یا فیفا فوتبال ایران را به این دلیل تعلیق کند؟
رفیعی اظهار ...

[ مشاهده متن کامل به کنفدراسیون فوتبال آسیا اطلاعات غلط داده اند ایرنا ]