بنا: در این سال ها با کَلَک کشتی دنیا را می بُردیم/ الان نمی آمدم یک سال دیگر هم به بطالت می گذشت

دریافت خبر : دوشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲:۲۴
بنا: در این سال ها با کَلَک کشتی دنیا را می بُردیم/ الان نمی آمدم یک سال دیگر هم به بطالت می گذشت
سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی گفت: با خودم فکر کردم اگر الان نیایم یک سال دیگر هم به بطالت می گذرد و باز هم چند ماه مانده به المپیک مجبور می شوم برگردم.

به گزارش خبرگزاری فارس، سرانجام بعد از 2 سال دوری از کشتی محمد بنا با حکم بنی تمیم، سرپرست فدراسیون کشتی بار دیگر به عنوان سرمربی تیم ملی بزرگسالان انتخاب شد تا بارقه هایی از امید آنهم در این روزهای تیره و تار کشتی برای بازگشت این رشته به روزهای خوبش در خانواده کشتی ایجاد شود. بنا که بعد از المپیک ریو به دلیل مشکلاتی که وجود داشت عطای کار را به لقایش بخشیده بود حالا در روزهای تیره و تار کشتی بار دیگر به میدان آمده است تا یادآور خاطرات خوش گذشته برای مردم و گوش شکسته ها باشد.
برای دقایقی با مرد خاطره ساز المپیک لندن به گفت وگو نشسته ایم و به اندازه این 2 سال دوری از کشتی صحبت شد. از روزهای خوب گذشته تا روزهای تلخ المپیک ریو و نایب قهرمانی ارزشمند پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا. مشروح گفت وگوی خبرگزاری فارس با محمد بنا را در زیر بخوانید.
* به هیچ وجه فکر نمی کردم شرایط بازگشت به کشتی را داشته باشم
فارس: بازگشت شما به کشتی فرنگی در چنین شرایطی به نوعی ریسک محسوب می شد، اما شور و شعف خاصی بین مردم و خانواده کشتی به وجود آمد.
بنا: بعد از ...

[ مشاهده متن کامل بنا: در این سال ها با کَلَک کشتی دنیا را می بُردیم/ الان نمی آمدم یک سال دیگر هم به بطالت می گذشت فارس نیوز ]