شرکت های واگن سازی یک ریال هم از بانک ها تسهیلات دریافت نکرده ا ند/ بومی سازی ۵۵ درصدی قطعات واگن سازی

دریافت خبر : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۵۴
شرکت های واگن سازی یک ریال هم از بانک ها تسهیلات دریافت نکرده ا ند/ بومی سازی ۵۵ درصدی قطعات واگن سازی

گلشنی گفت: تا به امروز بخش واگن سازی و ریلی یک ریال هم از بانک ها تسهیلات دریافت نکرده اند.
به گزارش خبر نگار راه و شهرسازی گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان ، ؛ مجتبی گلشنی مدیر عامل شرکت واگن سازی تهران در حاشیه ششمین نمایشگاه بین المللی حمل ونقل ریلی با بیان اینکه از سال 82 فعالیت های خود را در حوزه ساخت واگن آغاز کرده ایم، گفت: طی 15 سال گذشته در دو زمینه از جمله تولید واگن شهری و حومه و نگه داری و تعمیر واگن ها فعالیت کرده ایم.
وی ادامه داد: در بخش اول بیش از 1 هزار واگن برای متروی شهری تولید کرده ایم و هم اکنون در حال بهره برداری از 100 واگن برای متروی شهر مشهد هستیم.
مدیر عامل شرکت واگن سازی تهران تاکید کرد: بومی سازی قطعات و تجهیزات از دیگر اقدامات این شرکت به شمار می رود به طوریکه 30 درصد از ساخت هر واگن به صورت اختصاصی بومی سازی شده و با قراردادی که امروز با راه آهن منعقد کرده ایم روند بومی سازی تجهیزات را گسترش خواهیم داد.
گلشنی با اشاره به اینکه در قرارداد امروز 630 واگن باید تولید شود، گفت: هم اکنون بومی سازی تولید قطعات ما 55 درصد است که با انجام این قرارداد ...

[ مشاهده متن کامل شرکت های واگن سازی یک ریال هم از بانک ها تسهیلات دریافت نکرده ا ند/ بومی سازی ۵۵ درصدی قطعات واگن سازی نسیم آنلاین ]

آخرین اخبار نسیم آنلاین