رابطه با غرب مشکلی را حل نخواهد کرد

دریافت خبر : پنج شنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۴۳
رابطه با غرب مشکلی را حل نخواهد کرد
از ازبه گزارش خبرنگار مهر ، سردار محمدرضا نقدی بعدازظهر پنجشنبه در مراسم افتتاحیه نشست سراسری هیئت های اندیشه ورز سازمان بسیج اصناف در مشهد اظهارکرد: امروز در حالی به ۴۰ سالگی انقلاب رسیده ایم که پیشرفت های زیادی داشته ایم و دشمنان ما از جمله آمریکا روز به روز ضعیف تر می شوند. وی افزود: کار به جایی رسده که تمام سران دنیا در سازمان ملل به سخنان رئیس جمهور آمریکا می خندند اما وقتی مسئولان ما در مجامع جهانی حضور می یابند و سخنرانی می کنند حتی دشمنان کشور نیز به احترام ایران بلند می شوند.  معاون فرهنگی سپاه پاسداران تصریح کرد:مشکل امروز کشور ساده ترین مشکلی است که در انقلاب داشته ایم و می توانیم با تولید ملی این مشکل را نیز برطرف کنیم و تا زمانی که به دنبال روابط با غرب باشیم هیچ اتفاقی رخ نخواهد داد.  نقدی در ادامه به شکست های آمریکا طی سال های گذشته در کشور های مختلف اشاره و تصریح کرد: داعش با کمک آمریکایی ها توانستند ۹۰ درصد سوریه را اشغال کنند اما این کشور از دست تروریست ها آزاد شد و سعی کردند کردستان عراق را جایگزین کنند که در این توطئه نیز شکست خوردند.  وی تاکید کرد: آمریکایی ...

از ازبه گزارش خبرنگار مهر ، سردار محمدرضا نقدی بعدازظهر پنجشنبه در مراسم افتتاحیه نشست سراسری هیئت های اندیشه ورز سازمان بسیج اصناف در مشهد اظهارکرد: امروز در حالی به ۴۰ سالگی انقلاب رسیده ایم که پیشرفت های زیادی داشته ایم و دشمنان ما از جمله آمریکا روز به روز ضعیف تر می شوند.
وی افزود: کار به جایی رسیده که تمام سران دنیا در سازمان ملل به سخنان رئیس جمهور آمریکا می خندند اما وقتی مسئولان ما در مجامع جهانی حضور می یابند و سخنرانی می کنند حتی دشمنان کشور نیز به احترام ایران بلند می شوند. 
معاون فرهنگی سپاه پاسداران تصریح کرد:مشکل امروز کشور ساده ترین مشکلی است که در انقلاب داشته ایم و می توانیم با تولید ملی این مشکل را نیز برطرف کنیم و تا زمانی که به دنبال روابط با غرب باشیم هیچ اتفاقی رخ نخواهد داد. 
نقدی در ادامه به شکست های آمریکا طی سال های گذشته در کشور های مختلف اشاره و تصریح کرد: داعش با کمک آمریکایی ها توانستند ۹۰ درصد سوریه را اشغال کنند اما این کشور از دست تروریست ها آزاد شد و سعی کردند کردستان عراق را جایگزین کنند که در این توطئه نیز شکست خوردند. 
وی تاکید کرد: آمریکایی ...

[ مشاهده متن کامل رابطه با غرب مشکلی را حل نخواهد کرد خبرگزاری مهر ]

آخرین اخبار خبرگزاری مهر