ناگفته هایی از سریال محبوب مردگان متحرک

تیتربرتر چهارشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۸:۳۵

به گزارش تیتربرتر؛
چندین فصل اول مردگان متحرک حسابی سر و صدا به راه انداختند و به رغم اینکه فصل های اخیر سریال مردگان متحرک نقد های منفی زیادی دریافت کرده، اما باز هم نمی توانیم داستان ریک و دار و دسته اش را رها کنیم و قسمت به قسمت با این سریال همراهیم تا ببینیم دست آخر تکلیف دنیای پساآخرزمانی این سریال چگونه خواهد بود.
برترین ها - ترجمه از محمد کاملان: نزدیک به یک دهه است که سریال مردگان متحرک را دنبال می کنیم و با یکی از بهترین سریال های چند سال اخیر سر و کار داریم. اگر از طرفداران این سریال هستید حتماً به خوبی می دانید که چندین فصل اول مردگان متحرک حسابی سر و صدا به راه انداختند و به رغم اینکه فصل های اخیر سریال مردگان متحرک نقد های منفی زیادی دریافت کرده، اما باز هم نمی توانیم داستان ریک و دار و دسته اش را رها کنیم و قسمت به قسمت با این سریال همراهیم تا ببینیم دست آخر تکلیف دنیای پساآخرزمانی این سریال چگونه خواهد بود.
از طرف دیگر سریال مردگان متحرک از آن دسته مجموعه های تلویزیونی است که پخش آن به فصل نهم رسیده و از قرار معلوم به این زودی ها نیز نمی خواهد تمام شود، در نتیجه با سریالی سر و کار داریم که در طول چندین سال پخش، اطلاعات زیادی از آن در اختیار هواداران قرار گرفت، اما چیز هایی هم در سریال مردگان متحرک وجود دارد که کسی از آن ها با خبر نیست و رسانه ها نیز این موارد را با هواداران در میان نگذاشته اند. خوشبختانه تا دلتان بخواهد اطلاعات جالب و جدید از این سریال داریم و می خواهیم ناگفته های مردگان متحرک را با شما در میان بگذاریم.
به این ترتیب پیشنهاد می کنیم اگر از طرفداران پر و پاقرص مردگان متحرک هستید، تا ...

سرخط اخبار